6 nippi, kuidas emad saavad trenni tehes aega kokku hoida

6 nippi, kuidas emad saavad trenni tehes aega kokku hoida

Paljud emad on nii hõivatud, et neil pole lihtsalt sportimiseks aega. Samal ajal vajavad kõik emad siiski füüsilist tegevust. Kui sa siiski otsustad trenni kasuks, siis Geniuspregnancy.com pani kirja kuus nippi, kuidas seda võimalikult ajasäästlikult teha.

Paljud emad on nii hõivatud, et neil pole lihtsalt sportimiseks aega. Samal ajal vajavad kõik emad füüsilist tegevust. Kui sa siiski otsustad trenni kasuks, siis Geniuspregnancy.com pani kirja kuus nippi, kuidas seda võimalikult ajasäästlikult teha.

Tee ettevalmistused

Näiteks kui oled minemas jõusaali, siis koosta endale trennikava ning paki kõik kaasa, mis sul vaja läheb (veepudel, rätik, kõrvaklapid jms). Sellisel juhul võid jõusaali sisenedes kohe trenniga alustada ja ei raiska väärtuslikku aega.

Vali need trennid, mida naudid

Isegi kui sa tead, kui kasulik on jooga, kuid sa ei naudi venitusharjutuste tegemist, siis see trenn ei anna sulle midagi. Vali trenn, mida tehes oled õnnelik ja mis pakub sulle naudingut – see on juba pool tööst.

Väldi tipptunde

Kui sa ei soovi masinate järjekorras olla, siis väldi tipptundi. See teeb trenni tegemise palju lihtsamaks.

Pane oma lihased korraga tööle

Vali selline harjutus või jõusaali masin, mis keskendub ühe lihase asemel mitmele lihasele korraga. Sedasi säästad aega.

Kiirusta dušši alla

Teine soovitus, kuidas trennis vähem aega raisata, on saali kõikide vajalike pesemisasjade kaasavõtmine. Pärast trenni saad kohe dušši alla lipata ja väldid ootamist.

Võta lapsed kaasa

Vali ainult sellised spordisaalid, mis pakuvad ka lapsehoiuteenust. Teinekord on see ka hinna sees. Sina teed trenni ja ka lastel on samal ajal tegevust. Lisaks ei pea sa lapsi lapsehoidja juurde viima ja hoiad ka sedasi aega kokku.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid