Buduaari horoskoop 23.02-01.03

Buduaari horoskoop 23.02-01.03

 

Jäär

Kohtud ühe huvitava inimesega, aga seda ainult juhul, kui käid väljas rohkem kui ainult ühel õhtul nädalas. Esialgu võib tunduda, et teie suhtest ei tule küll midagi välja, kuna esimesed paar nädalat ei suuda te muust rääkida kui ilmast ja eluolust. Hiljem hakkab kõik laabuma ning teie suhe võib areneda ilusaks romantiliseks suhteks või saab temast sinu südamesõber. Tööl on väga kiire ning sul on palju pakilisi ülesandeid. Nüüd pead hakkama rohkem tööasjus väljas käima ning paratamatult ka meie külma ilma nautima. Võta sellest parimat!

 

Sõnn

Sel nädalal on tõenäoline, et sul tekib partneriga probleeme, mis võivad viia teie lahkuminekuni. Pole midagi hullemat, see, et inimene, keda sa südamest armastad, otsustab su maha jätta. Ole ettevaatlik teisipäeval, kui pinged on laes! Rahulikumaks muutub kõik alles reedel ning õnneks laupäevaks on need mured seljataha jäetud. Sa tahad hakata tervislikult toituma ning pisut ka kaalu langetada? Söö terve nädal ainult puu- ja köögivilju ning joo palju vett. Unusta leib, kartul, riis ning pasta ja kaal langeb kolinal.

 

Kaksikud

Kaksikuna ei lase sa kellelgi endale pähe istuda! Oled just selline, nagu sa ise tahad ning kellegi teise pilli järgi tantsida pole väga sinu teema Sel nädalal ära laena kellelegi raha, isegi mitte väikeseid summasid. Samuti ära lase endale üleliigset tööd pähe määrida. Üks Jäär üritab seda kõike sinuga teha. Tähed ennustavad su teele kena noormeest, kes tõeliselt hoolib sinust. Sellest suhtest võib välja kujuneda romantiline suhe, kuid mitte ilmtingimata. Ka soe sõprussuhe on väga hea. Parim päev armastuseks on pühapäev. 

 

Vähk

Sina oled just see, kes toob päikese pilve tagant välja. Tööl, perega ja sõprade juures on sul palju lõbusam kui tavaliselt ning see nakatab ka teisi. Üks Neitsi üritab su rõõmsat tuju mürgitada ning pritsib negatiivsust kõikjale enda ümber. Ära lase ennast mõjutada! Kasuta oma positiivsust ära, et oma elu paremaks muuta. Suhtle sõprade ja perega ning veeda mõnusalt aega kallimaga. Oled muretu ja sõbralik- kes suudaks sulle ära öelda? 

 

Lõvi

Sul on palju energiat, nii vaimset kui ka füüsilist. Oled heas tujus ning täis positiivsust. Ka töö juures läheb sul väga hästi – suudad väga palju vähese ajaga ära teha. Sul on praegu väga hea võimalus muuta oma tööelu veelgi efektiivsemaks, sest oskad hästi lahendada probleeme enda ümber. Kõik see tõestab su ülemustele, et saad väga hästi suure koormusega hakkama ning sind ootab ees kõrgem ametiaste või palk. See nädal kuulub Lõvile!

 

Neitsi

Sel nädalal on oodata muudatusi sinu elus, Neitsi. Sinu käitumine on aeg-ajalt üsna veider ning see ajab su pere, sõbrad ja töökaaslased väga segadusse. Tundub, nagu sa ise ka ei teaks, mida tahad. Varu hommikuti rohkem aega, sest su auto ei pruugi külmaga käivituda. Oled väsinud ja tahad igapäevamuredest puhkust. Võta aeg maha ja puhka end korralikult välja. Nii jaksad järgmisel nädalal palju rohkem.

 

Kaalud

Tunned end sel nädalal väga hästi, kui mitte suurepäraselt. Kõik pinged on maandatud ning sa naudid sõprade ja pere seltskonda mõnusalt kodus vedeledes. Igasugused seiklused ja väljaminekud pole peaegu üldse sinu jaoks. Sa tahad olla kodus ning teha kodutöid. Tahad, et sind ümbritseksid ainult pere ja parimad sõbrad – nii tunned end turvaliselt. On aeg laadida oma akusid!

 

Skorpion

Avastad endas uue ande. Tundub, nagu suudaksid lugeda teiste mõtteid. Oled väga avatud ning suudad luua sooja ja meeldiva keskkonna ning inimesed avavad end sulle. Ka su sõbrad või väga kallid inimesed tunnevad end turvaliselt ning räägivad sulle oma intiimsetest asjadest. See anne on sinus olnud terve elu nagu peidetud aare, aga alles nüüd avastasid selle. Hakkad hoopis teistmoodi mõtlema ning see muudab väga sinu praegust elu. 

 

Ambur

Tuleb kerge ning rahulik nädal ja kõik sujub nagu iseenesest. Sul on kalduvus jääda oma kohtumistele hiljaks ning sind ärritab, kui sulle seda ette heidetakse. Tunned pidevalt, et sina oled ohver ning kõik teised teevad sulle liiga. Pea meeles, et alati ei ole teised su vigades süüdi. Kui sa õpid seda meeles pidama, muutub su elu palju paremaks ning see muudab ka teiste inimeste suhtumis sinusse.


Kaljukits

Oled sama muutlik kui ilm. Üks päev sujub kõik suurepäraselt, teine päev ei suuda sa mitte midagi korda saata. Praegu pole õige aeg muutusteks, sest sul on vaja väga palju tööd ära teha ja õhtuks oled sa täielik laip. Ambur üritab su kohta endale saada ning teeb kõik selleks, et sind kõrvale heidetaks. Kui lased tal oma tahtmist saada, siis kahetsed seda mais, mil pole enam võimalik midagi teha. Tee trenni või vähemalt käi jalutamas, see aitab sul pea selgeks saada.

 

Veevalaja

Sinu jaoks on see nädal täis rõõmu ja lusti. Selles saad tänada ainult iseennast, sest oled sellise rahu jaoks palju tööd teinud. Ela päev korraga. Tähista igat sündmust. Isegi oma kassi sünnipäeva või kallima nimepäeva. Valik on väga suur. Hinda neid hetki! Veeda aega koos pere ja sõpradega. Nautige üksteise seltskonda kokates või vaadates mõnd head filmi.

 

Kalad

Avastad, et elul on ka hoopis teine külg – spirituaalne külg. Suudad panna end teiste inimeste kingadesse ning näha nende probleeme ka teiste vaatepunktist. Sellised müstilised asjad huvitavad sind väga ning otsustad hakata neid lähemalt uurima. Suudad säilitada igas olukorras kaine mõistuse ning see muudab su lausa vastupandamatuks.