Kes on kõige stiilsem? Äkki sina?

Tahad olla Buduaari kevadnumbri stilist?  Siin on sinu võimalus. Buduaar avas galerii, kuhu sul on võimalik üles riputada pilte oma isiklikust moestiilist või stilistitööst sõbranna, mehe või lapse peal.  Kõik buduaarikad ja Buduaari stilistinõukogu saavad 6.veebruarini hääletada, kes on kõige stiilsem. See, kes valitakse stiilseimaks, saab 11-15.02 üheks päevaks enda käsutusse stuudio ja fotograafi Tallinnas, võib kutsuda sõbrannad modellideks ja teha koos kevadmoe stiilipilte. 

Sul on maitset, stiili ning julgust seda välja näidata. Tahad olla Buduaari kevadnumbri hobistilist?  Siin on sinu võimalus. Buduaar avas galerii, kuhu sul on võimalik üles riputada pilte oma isiklikust moestiilist või stilistitööst sõbranna, mehe või lapse peal.  Kõik buduaarikad ja Buduaari stilistinõukogu saavad 6.veebruarini hääletada, kes on kõige stiilsem. See, kes valitakse stiilseimaks, saab 11-15.02 üheks päevaks enda käsutusse stuudio ja fotograafi Tallinnas, võib kutsuda sõbrannad modellideks ja teha koos kevadmoe stiilipilte. 

Kuigi sul puudub kogemus, siis ära karda, sest meie aitame sul korraldada laheda pildistamissessiooni ning kanname hoolt selle eest, et modellid saaks meigitud ja pildid saaks ära puhastatud. Et miks pilte on vaja puhastada? Sest sinu stiilikunsti saavad imetleda ka teised, kuna fotod avaldatakse Buduaar Shoppingu kevadnumbris.  Stilistikonkursi galerii leiad SIIT. Nüüd ruttu pildistama ja pilte lisama!