Kuidas mehe perele muljet avaldada?

Sa kohtasid suurepärast meest, teil klapib ning oled üsna kindel, et ta on härra õige. Seal on aga üks konks: sa pead veel kohtuma tema perekonnaga. Et aidata Sul vältida võimalikku katastroofi kohates ta ema (ja isa ja tädi ja õde), on Sheknows.com koostanud mõned nipid, kuidas oma partneri perele muljet avaldada.

 

Sa kohtasid suurepärast meest, teil klapib ning oled üsna kindel, et ta on härra õige. Seal on aga üks konks: Sa pead veel kohtuma tema perekonnaga. Et aidata Sul vältida võimalikku katastroofi kohates ta ema (ja isa ja tädi ja õde), on Sheknows.com koostanud mõned nipid, kuidas oma partneri perele muljet avaldada.

Ole viisakas

Esimene kohtumine on kõige närvesöövam ja hullem. Ära unusta häid kombeid, täna ning palu ja ropud naljad võiks sellel korral rääkimata jätta.

Tee komplimente

Mõnikord avab südamest öeldud kompliment kõik uksed ja tema emale lausutud viisakus tuleb vaid kasuks. Kas Sulle maitses söök? On tal äkki suurepärane maitse sisustamises? Üle talle seda. Inimestele meeldib, kui pannakse tähele asju, mille nimel nad vaeva on näinud.

Küsi küsimusi

Kui küsid intelligentseid küsimusi kaaslase vanemate töö, hobide, elu kohta, jätad endast hea mulje. See näitab, et Sa tunned tõepoolest nende vastu huvi.

Naerata ja naera

Isegi siis, kui ta isa räägib veel ühe lameda nalja ning ema sirutab käe järjekordse pildialbumi poole, ära näita välja, et Sul on igav või et oleksid parema meelega kusagil mujal. Naera naljade üle, mis pole naljakad, ja tunne huvi fotode vastu, mis Sind ei huvita.

Paku abi

Paku alati oma abi, kui külastad kaaslase vanemaid. Too kohv lauda, lõika torti või paku abi koristamisel.

Täna silmast silma

Kui saad, siis proovi mehe emaga kahekesi jääda ning täna teda küllakutse eest. Ta hindab seda, et oled võtnud vaevaks tänada teda otse ning näitab, et soovid endast head muljet jätta.

Pärast küllakutset

Alati on viisakas päevake hiljem tänada, et Sind külla kutsuti ning öelda, kui tore Sul oli. Samuti on see ideaalne aeg, et ta emalt seda õunakoogi retsepti küsida.

Korda

Isegi kui tundsid end ebamugavalt või Sul polnud just kõige lõbusam, pead tagasi minema ja oma külaskäiku kordama. Kui Sa tõesti armastad oma poiss-sõpra ja tunned, et ta on see õige, pead ka ta vanemaid tundma õppima ning nendega hea suhte looma – see võtab aga aega ning vaeva.


Anneli Allikas-Parv