Mailika on vihane: minu mehe vend on tõeline möku

Minu mehe venna nimi on Kristo. Ta on 33aastane mees, kes joob end igal nädalavahetusel täis ja veedab pühapäevad kodus oksendades. 

Minu mehe venna nimi on Kristo. Ta on 33aastane mees, kes joob end igal nädalavahetusel täis ja veedab pühapäevad kodus oksendades. 

Aasta tagasi ostsid Kristo vanemad talle ja tema tüdruksõbrale renoveeritud korteri, et ta vanematekodust välja koliks. Nüüd elab ta küll oma korteris, kuid sellest hoolimata käib ikka vanemate juures külalistetoas paar korda nädalas magamas. Kuna Kristo ema on täielik kanaema, siis ei keela ta oma pojakesele midagi. Lisaks võtan Kristo koguaeg oma isa uhket autot, et oma rikaste sõprade ja tüdrukute ees eputada. Kristo nädalavahetused on kõik ühesugused – ta hakkab reedel jooma, laupäeval pidu kestab ja terve pühapäeva veedab ta kodus oksendades. Ta käib tööl, kuid palka saab ta vähe ja see kulub tal pidutsemisele. Oma vanematelt kingitud korteri kommunaalideks küsib ta alati raha vanematelt. 

Kristol on ka tüdruksõber, kuid nad on rohkem tülis kui õnnelikult suhtes. Mulle tundub, et ega nad kumbki väga tõsiselt oma suhtesse ei suhtu. Ma ei kujuta ette, kui nad peaks lapse saama. See naine on väljakannatamatult halva iseloomuga – täielik vingupunn. Ja Kristo on ju ise täielik laps. 

Ma ei saa aru, kaua see meheks saamine sellisel lontrusel aega võtab? Mulle tundub, et tema ema on tegelikult see põhjus, miks Kristost selline tolgus on saanud. Ta kohtleb oma poega nagu ta oleks veel viieaastane. Ja nii ei saa temast iial täiskasvanut. Kuid mina ei julgeks oma ämmale seda näkku öelda, ilmselt oleks nüüd juba liiga hilja ka. 

Kallid poiste emad, palun osake õigel ajal oma pojast lahti lasta! Nii võite talle rohkem kasu kui kahju teha. 

 

Buduaarile Mailikalt

 

Kui ka Sinul on oma lugu rääkida, siis saada see [email protected]. Iga avaldatud loo eest maksame honorari.