Mida vastata “Ma armastan sind” lausele, kui sa ei tunne sama?

Mida vastata inimesele, kes avaldab sulle armastust, kuid sina ei tunne tema vastu sama. Naisteportaal allwomenstalk.com uuris, kuidas lahendada see piinlik vaikusemoment.

Mida vastata inimesele, kes avaldab sulle armastust, kuid sina ei tunne tema vastu sama. Naisteportaal allwomenstalk.com uuris, kuidas lahendada see piinlik vaikusemoment.

1. Ma soovin, et võiksin öelda sama

Seda peab ütlema, ettevaatlikult, rääkides  leebel ja kaastundlikul toonil, keerutamata öeldu võib mõjuda liialt julmalt.

2.  Ma ei tunne veel nii

See on küllaltki riskantne lause, kuna partner võib sellest aru saada kui täielikust eitusest. Tavaliselt me ei armu samaaegselt ning ütle seda ka oma kallimale, et sa tahaksid veel oodata, seni kuni millegi nii tähtsaga lagedale tuled.

3. Ma ei usu, et saaksin sulle vastata samaga.

Kui sa tunned, et sa ei suudaks talle iial vastata samaga, siis ole tema vastu aus ja ütle seda. Piinlik vaikusemoment  ja vale ei ole vähem valusad. Mida tunneksid sina, kui keegi ütleb sulle, et armastab sind, kuigi tegelikult ei tunne nii?

4. Ma ei otsi praegu püsisuhet

Sageli kiputakse seda kolmesõnalist lauset ütlema liiga vara. Kui sa tunned, et see pole päris see suhe, mida sa hetkel otsid, siis ütle see ausalt välja.

5. Kahjuks ei ole meil võimalust

Kui keegi, kellega sa pole isegi kohtamas käinud, avaldab sulle armastust, siis teata resoluutselt: “Kahjuks ei ole meil võimalust!”  Tavaliselt arvavad sellised kutid, et sul hakkab neist kahju ning lõpuks siiski tekib võimalus. Teatades kindlalt oma seisukoha, jäetakse sind rahule.

6. Ma hoolin sinust väga, kuid kahjuks ma ei armasta sind

See on hea vastus, kui keegi ootab “Ma armastan sind ka” vastust ja sa oled kindel, et ei saa talle iial samaga vastata.

7.Ma ootan sellega seni, kuni ma tõesti nii tunnen

Kui sa arvad, et võid talle samaga vastata, kuid mõne aja pärast, siis anna talle selle lausega lootust. 

 

 

 

Triin Tisler