Naise rasedus ja lapsesaamine teeb mehe paksuks

30 kommentaari
Naise rasedus ja lapsesaamine teeb mehe paksuks

Kuigi räägitakse, et naised lasevad end peale sünnitust käest ära, siis sama probleem vaevab ka mehi- ka nemad hakkavad juurde võtma ja seda juba naise raseduse ajal. Selle põhjuseks on väidatav elumuutus,  mis kaasneb naise rasedusega ja lapse sünniga- meeste elus on vähem seksi ning miskipärast kipuvad beebide isad ka vähem sporti tegema kui enne beebi sündi.

Kuigi räägitakse, et naised lasevad end pärast sünnitust käest ära, siis sama probleem vaevab ka mehi – ka nemad hakkavad juurde võtma ja seda juba naise raseduse ajal. Selle põhjuseks on väidatav elumuutus, mis kaasneb naise rasedusega ja lapse sünniga – meeste elus on vähem seksi ning miskipärast kipuvad beebide isad ka vähem sporti tegema kui enne beebi sündi.

Sydney ülikooli teadlaste sõnul hävitab isakssaamine mehe seksuaalsust ning teeb ta veel kõige tipuks paksuks.  23 nädala jooksul jälgiti 300 meest, kelle naised olid lapseootel. Kui laps oli sündinud, seksisid mehed tunduvalt vähem kui enne, läksid paksuks ega teinud eriti sporti. Uurimuse käigus võtsid mehed juurde keskmiselt 1,6 kilogrammi. Sporti tehti endise 6 tunni asemel nädalas vaid 4 tundi.

Nii et, naised, tundub, et lisaks oma kehakaalule, peate raseduse ajal ja pärast sünnitust ka mehe kehakaalu jälgima hakkama.