Teleseriaali “Romet ja Julia” täht Carolin Ligi unistab professionaalsest näitlejakarjäärist

Teleseriaali “Romet ja Julia” täht Carolin Ligi unistab professionaalsest näitlejakarjäärist

Kiiresti populaarsust kogunud telesarja “Romet ja Julia” tark ning võluv kangelanna Carolin Ligi ütleb Eesti naistele: “Iga inimene on ilus just täpselt sellisena nagu ta on loodud.”. Verinoor näitlejanna, kes kehastab naispeaosa menukas kodumaises sarjas „Romet ja Julia“, rääkis Buduaari lugejatele oma pingelisest elust, loomulikkusest ja armastusest.

Kiiresti populaarsust kogunud telesarja „Romet ja Julia” tark ning võluv kangelanna Carolin Ligi ütleb Eesti naistele: „Iga inimene on ilus just täpselt sellisena nagu ta on loodud.”. Verinoor näitlejanna, kes kehastab naispeaosa menukas kodumaises sarjas „Romet ja Julia“, rääkis Buduaari lugejatele oma pingelisest elust, loomulikkusest ja armastusest.

 

 

Tallinna 32. Keskkooli teatriklassis käiv neiu rääkis, et käesolev kooliaasta võtab suurema osa ajast ja energiast, sest käsil on viimane klass. „Soovin kooli edukalt ära lõpetada ja edasi liikuda, kuna käin teatriklassis, siis tänu sellele saan öelda, et pingeline töö ja lõbu käivad minu puhul käsikäes,“ on Carolin veendunud.

Noor kunstnikuhingega neiu on alati hinnanud loomulikku ilu, kuid kuna filmivõtete ajal on meik vajalik, siis oskab ta nüüdseks ka korralikku lavameiki teha. „Hindan inimeste loomulikku ilu palju rohkem ning ka enda juures ei pea ma vajalikuks abivahendeid kasutada. Küll aga pean oluliseks igapäevast hoolitsust keha ja vaimu eest. Liigun palju värskes õhus, käin jooksmas ja tantsimas. Rasketel eluhetkedel on just korralik trenn see, mis mind edasi aitab,“ sõnab tõusev täht elukogenenult.   

Carolin näeb ennast tulevikus kindlasti tantsu, muusika ja näitlemise keskel ning ehk isegi 2014. aastal Lavakunstikooli katsetel. „Armastan kõike, mis tuleb minu seest ja millega saab mängida ning kunst just täpselt seda ongi: nii teater, muusika kui ka tants,“  ütleb Carolin. Armastusest lähemalt rääkides selgub aga, et oma Romeot näitejanna veel kohanud ei ole.  

Ingrid Margus