UUS kolumn! Buduaarile hakkab kirjutama stiilne mees Stuart Garlick

 

Kes on Stuart Garlick? Tegu on ühe igati vahva Inglismaalt pärit 32aastase noormehega, kes ühel hetkel otsustas oma elus kannapöörde teha ja Eestisse kolida. Et Stuart on alati olnud suur moe- ja kultuurihuviline, siis 2012 aasta maikuus alustas ta oma elustiiliblogiga Charm Offensive, mis on pühendatud kõigele huvitavale, mis Eestis toimub - mood, söök, muusika, kultuur, näitused ja palju muud.

Juba lähipäevil alustab Stuart Buduaari lehel oma kolumni pidamist ja sel teemal allpool lähemalt räägimegi. Millest Stuart täpsemalt kirjutama hakkab, mida ta arvab Eesti naiste stiilist ning millised on Stuarti soovitused Eesti naistele - loe edasi allpool.

 

Kes on Stuart Garlick? Tegu on ühe igati vahva Inglismaalt pärit 32aastase noormehega, kes ühel hetkel otsustas oma elus kannapöörde teha ja Eestisse kolida. Et Stuart on alati olnud suur moe- ja kultuurihuviline, siis 2012. aasta maikuus alustas ta oma elustiiliblogiga Charm Offensive, mis on pühendatud kõigele huvitavale, mis Eestis toimub – mood, söök, muusika, kultuur, näitused ja palju muud.

Juba lähipäevil alustab Stuart Buduaari lehel oma kolumni pidamist ja sel teemal allpool lähemalt räägimegi. Millest Stuart täpsemalt kirjutama hakkab, mida ta arvab Eesti naiste stiilist ning millised on Stuarti soovitused Eesti naistele – loe edasi allpool.

Uurime kõigepealt, kust Stuart pärit on ja miks ta just Eestisse kolida otsustas. “Olen pärit Inglismaalt, sündisin Bury’s, Lancashire’s, kuid minu kodulinnaks on Shrewsbury. Eestisse tulin esialgu vaid puhkuse eesmärgil, minu elus oli sel hetkel suur muutuste aeg, külastasin lisaks ka Leedut, Lätit, kuid just Tallinnas tundsin end kõige paremini. See tundus nii õige koht minu jaoks – toredad inimesed, alati toimub midagi uut ja huvitavat, ning kui sain siin tööpakkumise, siis võtsingi vastu otsuse Tallinnasse kolida,” nendib Stuart, kes nüüdseks juba üle aasta on Eestis elanud.

Miks otsustas Stuart blogipidajaks hakata ja millest ta kirjutab? “Alustasin oma blogiga Charm Offensive 2012 aasta maikuus. Kirjutan kõigest huvitavast, mis Eestis toimub – siinsetest inimestest, erilistest kohtadest, väga palju leiab minu blogist ka moeteemalisi postitusi, lisaks saab lugeda veel muusika, söögi ja kultuuri teemadel. Olen Eestis viibides kohanud väga huvitavaid ning andekaid inimesi, kes mind inspireerivad ning keda väga austan. Siinne atmosfäär ja inimesed on põhjuseks, miks oma blogi pidamist alustasin,” tõdeb Stuart, et tema jaoks on elu Tallinnas ning siinsed inimesed väga inspireerivad.

Kuid millest hakkab Stuart Buduaari kolumnis kirjutama? “Hakkan kirjutama kõigest huvitavast, mis Eestis toimub, läbi oma vaatevinkli – välismaalane, kes kolis Eestisse ning armastab siinset elu. Kirjutan tarkadest, tublidest ja stiilsetest noortest inimestest, kes siin elavad, lisaks veel Eestis aset leidvatest üritustest, kultuurist ja moest. Kindlasti tuleb juttu ka sellest, et mis tunne on elada võõral maal – on asju, mis tuleb ausalt välja öelda ja ma ei karda seda teha,” lubab Stuart, et ei hakka oma kolumnis ühtegi asja ilustama ja räägib nii, nagu asjad tema silmade läbi tegelikult on. 

Kuidas hindab Stuart Eesti naiste stiili ja välimust? “Eesti naised on väga eneseteadlikud, nad teavad, mis neile sobib ja kuidas seda kanda. Oluline on, et naine oskaks valida riideid ja lõikeid, mis tema kehatüübiga sobivad ja otseloomulikult peab ta oskama oma riietuse ka välja kanda. Sisemine enesekindlus on väga oluline, sellest oleneb väga palju. Mis meiki puutub, siis mulle meeldivad naised, kes eelistavad naturaalset look’i ning oskavad oma ilusaid jooni rõhutada ja vigu peita – ka sel teemal kirjutan oma Buduaari kolumnis pikemalt. Mul on nimelt palju naissoost tuttavaid, kes on väga kaunid ja säravad ning annavad mulle hea meelega nõu ka ilu teemadel,” ütleb Stuart, et nii ilu kui ka moe teemadel saab tema kolumnist päris sageli lugeda.

Stuarti blogi Charm Offensive asub siin ja jääme ootama esimest eksklusiivset lugu Buduaaris!

Karin Karu