Kadri Kuusik- teeb inimesi ilusaks!

21- aastane Kadri töötab jõusaali, bodypumby ja noorte treenerina. Parimateks saavutusteks peab ta Eesti Meistri tiitleid nii fitnessis kui ka karates. Kadri on kahekordne juunioride Maailma Meister Fitnessis WFF-is (World Fitness Federation). Elus peab ta kõige tähtsamaks perekonda, tervist, armastust ja õnne!Olles nii noorelt juba nõnda palju saavutanud, peab olema väga tugeva iseloomuga.

kadri@buduaar.ee


21- aastane Kadri töötab jõusaali, bodypumby ja noorte treenerina. Parimateks saavutusteks peab ta Eesti Meistri tiitleid nii fitnessis kui ka karates. Kadri on kahekordne juunioride Maailma Meister Fitnessis WFF-is (World Fitness Federation). Elus peab ta kõige tähtsamaks perekonda, tervist, armastust ja õnne!


Olles nii noorelt juba nõnda palju saavutanud, peab olema väga tugeva iseloomuga. Kadri teab täpselt, mis talle elus oluline on ning näeb selle nimel kõvasti vaeva, midagi ei tule niisama. Allaandmine juba Kadri sõnavarra ei kuulu! Elus tuleb ikka julgelt edasi minna!


Oma teadmisi on talle jaganud sellised Eesti tippmehed nagu Marek Kalmus ja Ott Kiivikas.


Millal ja kuidas tekkis sul huvi fitnessi vastu?


Fitness- see on treenitud, sportlik, ilus  naiselik keha, madala rasva%-ga ja ka head akrobaatilised  oskused. Huvi fitnessi vastu tekkis 17 eluaastast, kui lõpetasin karateega tegelemise (peavalude tõttu), ostustasin endale mingi muu väljundi leida. Mõtlesin, et hakkan käima jõusaalis 3 x nädalas, et lihtsalt keha vormis hoida, aga peale esimest käiku hakkas nii meeldima , et 3 x nädalas sai 7 x . Mulle on alati meeldinud olla treenitud ja sportliku kehaga, muuta keha treenituks pole kerge, aga mulle meeldivadki asjad mis tulevad raskelt kätte, läbi pingutuste. õige fitnessisti keha on tasakaalus, sportlikus ja treenitus ei tohiks naiselikkust segama hakata, kui hakkab läheb asi koledaks kätte. Mina hoian seda tasakaalus.


Oled väga treenitud kehaga. Kas saad tänaval palju komplimente?


 Kuna elame kliimas, kus peab ennast pidevalt paksult riidesse toppima, siis üldiselt pole võimalik ja ka  minu eesmärk pole  tänaval oma keha eksponeerida. Jah, tõesti lõunas viibides, kannan väga nappe riideid ja sellega seoses on tuldud isegi minu juurde ja katsutud minu biitsepsit ja imestatud…need on välismaalased, aga kujutage nüüd ette, et eestlane tuleb ja ütleb sulle midagi toredat ja ilusat, eestlased on kadedad ja vagased. Kahjuks!


Kui vanalt võib fitnessiga alustada ning millal on juba liiga hilja?


Mitte lapseeas ja mitte rauga eas. Mina soovitaksin 18 eluaastast,kuna siis on inimene juba enamusjaolt välja kasvanud . Viimase piiri pakuksin 30, siis on veel inimese nahk ja lihased ilusad , aga tõsi ta on , et jõutreening üldse hoiab inimest nooremana, ainevahetus on kiirem.


Kuidas on tegelemine fitnessiga  muutnud sinu elu?


Oo ja kuidas veel. Esiteks on muutnud see minu välimust- minu keha on hoopis teistsugune kui oli ta enne fitnessiga alustamist, minu vaimumaailm tänu sellele spordialale on muutunud, olen saanud läbi fitnessi tugevamaks ja enesekindlamaks; hindan elu hoopis teisiti, pean lugu õigest toitumisest , heast treeningust, puhkusest ja ka harva toimuvatest pidudest või sünnipäevadest. Tipp -spordiga olen tegelenud 12 eluaastast, selline sport nõuab aga pühendumist, paljudest asjadest loobumist ja re