Tiina Mirka- kergendab iseendaga võitlejate koormat!

Tiina Mirka on naisterahvas, kes oma rahuloleva ja siira olekuga tekitab ka teistes inimestes hea ning sooja tunde. Tiina on õnnelik naine, see on täiesti ilmselge. Mis on Tiina õnne ja iseenesega rahulolu saladus? See polegi tegelikult mingi saladus- Tiina on õnnelik, sest on enda jaoks leidnud jooga!
Kundalini  Jooga on täiuslik dünaamiline joogavorm kus kasutatakse erinevaid keha,-ja käteasendeid, mantraid, hingamistehnikaid.

[email protected]


Tiina Mirka on naisterahvas, kes oma rahuloleva ja siira olekuga tekitab ka teistes inimestes hea ning sooja tunde. Tiina on õnnelik naine, see on täiesti ilmselge. Mis on Tiina õnne ja iseenesega rahulolu saladus? See polegi tegelikult mingi saladus- Tiina on õnnelik, sest on enda jaoks leidnud jooga!
Kundalini  Jooga on täiuslik dünaamiline joogavorm, kus kasutatakse erinevaid keha,-ja käteasendeid, mantraid, hingamistehnikaid.


Millal ja kuidas tekkis sul huvi jooga vastu ja kuidas sai sinust joogatreener?


Inimesed, nende hulgas ka mina, on kõik otsijad, nad kõik otsivad midagi, mis teeks neid õnnelikuks.
Inimene seab endale õnne leidmiseks erinevaid eesmärke. Ta arvab, et kui on jõudnud teatud eesmärgini või korda saatnud teatud teo, siis saabub õnn.
Hetkeks saabubki õnn, rahulolu…
Ja nii inimene otsibki  kogu aeg, kuna soov  olla õnnelik on jätkuv.
Sageli läheb inimene õnne ja rahu leidmiseks vales suunas püüdes unustada oma mure vaid hetkeks leevendust andvasse meelemürki.
Nende valik on suur ja suurem osa neist on seadusega lubatud ja ka arsti poolt määratavad!!!  Enamikul juhul tekitavad need ained inimeses sõltuvust.
Ka mina otsisin  vastuseid paljudele küsimustele ja veel midagi…Käisin proovisin erinevaid füüsilise treeningu vorme – aeroobika jne. Leidsin ka mõne joogaõpetaja ja võtsin osa mõnest joogatunnist.


2001 aasta suvel sõitsin Kundalini Jooga laagrisse Marika Blossfelti juurde Polli Tallu.
See on imeline paik Läänemaal, kus igal suvel toimub nii mõndagi põnevat.
Mantrad, harjutused, erinevad hingamistehnikad – neist koosnes joogatund.
Varasuvine rohelus ja esimesed suvelilled, jalutuskäigud mere äärde, kosutav uni vanas aidas sooja suleteki all, taimetoit ja taimeteed… kõik see kokku mõjus mulle väga hästi nii füüsiliselt kui vaimselt ning sellel nädalavahetusel leidsin selle, mida olin otsinud.
Olin lootusetult armunud Kundlini joogasse ja aina kiitsin seda kõigile ja kutsusin teisigi sellega tegelema.
ühel päeval tuli mulle ettepanek, et hakka ise ka  sedasama head joogat õpetama, mida kogu aeg kiidad.


Alustasin endalegi ootamatult joogatundidega. Samal aastal asusin õppima Kundalini Research Institute  juures asuva International Kundalini Yoga Teachers Association (IKYTA) koolis Karta Singh (Prantsusmaa) juhendamisel mille üks osakond on Moskvas.


Kui meiega midagi erilist juhtub, siis tundub, et vaat milline juhus! Tegelikult kogu meie tegevus on alateadlik ning juhuseid pole olemas – meile lihtsalt tunduvad olukorrad juhustena.
Olen leidnud selle, mida olen otsinud.


Mis see jooga täpselt on?


Jooga(s) on olulise tähtsusega (vastastikune)suhe.
Sõna â