21-aastane Kadri: Miks ma valisin maailma vanima ameti!

103 kommentaari

“Kogu oma elu olen pidanud kõvasti tööd tegema. Olen töödanud kioskis, lapsehoidja olnud, sorteerinud lehti, müünud jäätist. Absoluutselt iga suvi alates 13.ndast eluaastast kuni ülikoolini välja olen pidanud mitmel rindel rabama. Nüüd olen enda jaoks aga leidnud töö, mida saan teha, siis kui ise tahan ja lisaks teenin sellega veel päris hästi. Nimelt olen vabal ajal prostituut,” räägib 21-aastane Kadri.

“Kogu oma elu olen pidanud kõvasti tööd tegema. Olen töötanud kioskis, lapsehoidja olnud, sorteerinud lehti, müünud jäätist. Absoluutselt iga suvi alates 13ndast eluaastast kuni ülikoolini välja olen pidanud mitmel rindel rabama. Nüüd olen enda jaoks aga leidnud töö, mida saan teha siis kui ise tahan ja lisaks teenin sellega veel päris hästi. Nimelt olen vabal ajal prostituut,” räägib 21-aastane Kadri.

“Minult on mitu korda küsitud, et miks ma just seda tööd teen ja endale midagi paremat ei otsi. Minu jaoks on probleemiks kulutatud aja ja selle eest makstava tasu tasakaalus mitte olemine. Kioskis töötamine võib olla üsna ok, kui ma ei käiks ülikoolis ja mul ei oleks ühtegi võlga ega maksu kaelas. Kui mul oleks nii palju aega, et saaksin hommikul kaheksast õhtu kümneni tööd teha, siis saavutaksin üsna elamisväärse taseme. Paraku peaksin rahaliseks toimetulekuks tegema tööd kõik oma vabad hetked ja ka siis oleks rahakotis seis üsna nutune.”

Kadri käib praegu tööl kõigest üks kuni kaks korda nädalas, korraga neli kuni kuus tundi. Lisaks saab ta ise valida, mis päevad tööks kõige sobilikumad on. “Arvestades seda, et teen tööd väga vähe, saan ma suurepäraselt hakkama. Omamoodi kurb, kuid tõsi,” nendib ta.

“Paljud on huvi tundnud, et kas prostituudiks olemine on tõesti kõike seda väärt, kuid ma ei kavatse seda tööd ju ometi vanaduspõlveni teha. Käin praegu ülikoolis ja sooviksin selle nüüd ära lõpetada. Sealt edasi tahaksin aga leida töö, mis ei paku mulle naudingut ainult palgapäeval. See ongi üks põhjustest, miks otsustasin võidelda. Võidelda selle eest, et saaksin oma võlad makstud ja ülikooli lõpetatud. Usun, et olen selliselt palju õnnelikum võrreldes sellega, kui oleksin kooli pooleli jätnud ja näiteks müüjaks tööle läinud. Just sellepärast arvangi, et prostituudiks olemine on kõike seda väärt.”

Kadri rõhutab, et ta ei tahagi öelda, et kõik peaksid nüüd tema jälgedes sama tööd tegema hakkama ja et prostituudiks olemine kerge on. Ka selles ametis on omad kurvad hetked ja ohtlikud olukorrad. “Kuigi üritan oma turvalisuse ja kaitstuse eest hoolt kanda, siis ometigi ei või ma kunagi ette teada, mis mind järjekordses korteris ees ootab. Mõned kliendid on ka kondoomi salaja pealt võtnud. Suurim miinus selle töö juures on varjamine ja valetamine. Ma ei taha ega saa kellelegi öelda, et töötan prostituudina. Mõnikord on mu töös ka negatiivseid hetki – on nukker kuulata kõiki neid kurbi elulugusid, taluda seda üksindust. Teeb kurvaks ja jõetuks, kui näen kui mitmed abielud ei toimi ja kui paljud mehed salaja oma naisi hooradega petavad.”

“Kõige selle pärast ei tahagi ma seda tööd teha kauem kui peab. Ootan tulevikku suure ärevusega. Ootan tööd, mis pakuks mulle huvi ning pinget, õigeid töökaaslasi, suvepuhkust ja meest, kes mind õnnelikuks teeb. Tean, et kord saavutan selle kõik!”

Loo algallikas: http://plaza.fi/ellit/seksi/artikkelit/miksi-valitsin-maailman-vanhimman-ammatin .

dMida arvad Sina Kadri tööst? On ta õige valiku teinud või oleks pidanud teist lahendust otsima, et eluga toime tulla?