Jõulude ajal üksinda…

Jõulud peaksid olema aasta kõige parem aeg – südamlikum, rõõmsam, armastust täis. Kuid alati ei lähe nii. Ometi on sel ajal kaarte ja jõululaule, mis pidevalt meenutavad, et see peaks olema koos olemise, rahu ja õnne aeg.

liisi@buduaar.ee


Jõulud peaksid olema aasta kõige parem aeg – südamlikum, rõõmsam, armastust täis. Kuid alati ei lähe nii. Ometi on sel ajal kaarte ja jõululaule, mis pidevalt meenutavad, et see peaks olema koos olemise, rahu ja õnne aeg. Kui vaid meie probleemid kuulaksid neid  raadiolaule ja kõik olekski nii lihtne!


Pühade ajal on üksinda raske hakkama saada. Olenemata, kas sa oled vallaline, lahutatud, su abikaasa on töö tõttu ära või peres on leinaaeg, võivad Jõulud su südame täielikult murda. Siiski, isegi kui sa ei saa see aasta Jõule veeta pere või armsamaga, ei tohiks sa alla anda, vaid vastupidi peaksid sa veetma toredad ja õnnelikud pühad! Väheke planeerimist ja need pühad muutuvadki sinu jaoks õudusunenäost õnnelikuks puhkuse ajaks.


Kaunista oma kodu jõuluehetega. Too tuppa väike kuusk ja tee ta oma maitse järgi just selliseks, nagu oled terve elu unistanud, et üks jõulukuusk peaks välja nägema. Saada jõulukaarte ja küpseta piparkooke. üks raskemaid asju pühade üleelamisel on see tunne, et kõigil teistel on lõbus ja vaid sina oled neist eraldatud ja üksi. Vaata, et sa see aasta siis end ise kogu lõbust ei eralda.


Planeeri midagi erilist. Ei ole midagi hullemat kui kuulata teiste põnevust tulevate pidude või muude plaanide üle, eriti kui sul endal midagi teha ei ole. Seepärast planeeri ise endale midagi erilist. Midagi, mida sa juba kaua oled tahtnud teha (näiteks külastada mõnda vastavatud SPA keskust või uut restorani), kuid pole aega olnud või sa ei ole siiani suutnud end kokku võtta ja plaane kokku panna. Seega, on nüüd selleks ideaalne aeg. Ning see ei lisa mitte ainult midagi erilist su pühadele, vaid annab ka vastuse sellele piinavale küsimusele: â