Kahe mehega

Naisteõhtuid on vaja. Need on hetked ainult naistele ning naiste juttudega. ühest sellisest avameelsest õhtust kõigepealt kirjutangi. Marianne (nimi muudetud) nõustus oma loo avaldamisega tingimusel, et tema isik avalikuks ei tule. Tegelikult ei ole ju selles, et Marianne korraga kahe mehega magas, mitte midagi hämmastavalt erilist ega uudset.

kadi@buduaar.ee


Naisteõhtuid on vaja. Need on hetked ainult naistele ning naiste juttudega. ühest sellisest avameelsest õhtust kõigepealt kirjutangi.

Marianne (nimi muudetud) nõustus oma loo avaldamisega tingimusel, et tema isik avalikuks ei tule. Tegelikult ei ole ju selles, et Marianne korraga kahe mehega magas, mitte midagi hämmastavalt erilist ega uudset.

Marianne ise leiab, et pole vaja seda kõigile avalikult teada anda. Inimese intiimsus peaks olema väga isiklik, sest see hoiab inimest  koos. Pealegi ei saa Marianne oma delikaatse ametikoha pärast  avalikustamist selles osas lubada. Ei taha ta ka ise, et teda vaid seksiga seostama hakatakse.
Aga see selleks.  Kõigile teistele oli Marianne kogemus põnev, kuna keegi kohalolijatest  nii kaugele ei olnud jõudnud.


Naistekatel kujuneb  alati nii, et kui alguses on kõikidest toimunud sündmustest kiire ülevaade antud, siis peale mitmendat veiniklaasi, maitsvaid oliive ja juuste süües, romantilise muusika saatel, laskutakse süvenenult kõikidesse detailidesse. Ja mõnuga,  põhjalikult.

â