Kuidas mehed süütust kaotavad?

78 kommentaari
Kuidas mehed süütust kaotavad?

Enamus mehi kaotab süütuse 14-17 aastaselt – ikka siis, kui meessuguhormooni testosterooni tase organismis lühikese ajaga haruldaselt kõrgele tõuseb ning puberteedieas poisil seksuaaliha tohutu kiirusega kasvama hakkab.

Enamus mehi kaotab süütuse 14-17 aastaselt – ikka siis, kui meessuguhormooni testosterooni tase organismis lühikese ajaga haruldaselt kõrgele tõuseb ning puberteedieas poisil seksuaaliha tohutu kiirusega kasvama hakkab. Jeruusalemmas pidi olema ühe ülikooli mitteusklikel tudengitel selline traditsioon, et süütust minnakse kaotama riigi asutaja esimese peaministri David Ben-Gurioni ja tema abikaasa Paula hauale.

Buduaar küsitles mehi, kui vanalt ja kus kohas on nemad oma süütuse kaotanud.

Marek (26): Armusin ära oma klassiõesse. Mina olin 15 ja tema 16. Mulle meeldis tema naiselikkus ja ta tundus küps ning palju elukogenum kui teised klassiõed. Tuli välja, et ta oligi mingi kutiga käinud ja juba aktiivselt voodielu elanud. ühel üritusel, purjus peaga, hakkasime suudlema ning ma saatsin ta koju. Siis ei juhtunud midagi. Järgnevad päevad käisime väljas ja tõeline piin oli, kui asi juba päris kaugel, aga lõpuni ei suutnud ma asja viia. Tüdruk hakkas minuga sellest rääkima, uuris välja, et mul pole veel ühtegi teist tüdrukut olnud ja lõpuks võttis ise aktiivselt alagtuse üle…

Tema vanemate kodus, tüdruku toas, sain oma süütusest lahti. Esimene kord tuli mul kohe ära ning ega tüdruk ka rahul ei olnud – tema eelmine poiss oli mingi 25-aastane jõmm ja arvatavasti rahuldas teda paremini. õppisin aga kiiresti ning järgnevad korrad me vabal ajal muud ei teinudki, kui seksisime. See oli nii mõnus ja võisin kohe mitu korda öö jooksul seksida.

Olime paar kuni keskkooli lõpuni. Pärast kooli läksime mõlemad erinevatesse linnadesse ülikooli ja viimased kaks aastat ei ole üldse suhelnud. 

Alvar (34): Olin 19 ja naine oli 22. See juhtus Soomes. Olin Kesk-Soomes tööl ning tegelesin hobuste ja põllundusega. Sinna tuli uudistama üks neiu Opel Kadeti ja hundikoeraga. Ta tahtis leida tallitüdruku kohta, et hobustega tegeleda. Ta sai seal tööd ning hakkasime peale tööd kohalikus maakonnakeskuses tema autoga kruusateedel kihutamas käima. Neiu sõitis kurvides külg ees nagu Kankunen. Sellist rallinaist pole ma siiani teist näinud. Peale nädalast tutvust kutsuti mind oma ridaelamuboksi. Kuna ise olin 19, Tallinna linnaelu poolt rikkumata, ega osanud algatust teha, siis vedas neiu mind lõpuks magamistuppa ja avaldas arvamust, et seal on mugavam istuda. Ega siis kaua rahulikult olla saanud ja  lõpuks olin olukorras, kus mind oodati ilma riieteta selili voodis ja pidin mehe eest väljas olema.

Tagantjärele meenutades olin ikka üsna äpu ja süda tagus nagu jänesel, sest asjast oli ju fantaseeritud alates 13. eluaastast – see pidi olema midagi eriti mõnusat.

Aga loodus on omad asjad ette seadnud ja midagi oskab inimene algtasemel ka iseenesest – nii ma süütuse kaotasingi. Hundikoer pea viltu voodi kõrval uudishimulikult pealt vaatamas.

Esimene emotsioon oli isegi natukene pettumus, sest asi osutus lihtsamaks kui fantaasiad olid lubanud.

Kohtusime veel paar korda minu “täiendkoolitusel” ja siis avaldas neiu kurvalt, et hakkab ära armuma ning kuna niikuinii sõidan ära, on parem mitte kohtuda ja sõpradena edasi suhelda. Me lahkusime teineteisest ja nii ma oma süütuse Soome vennasrahva kaasabil kaotasin.

Tõnu (31): Olin 13 ning kaotasin süütuse oma klassivenna emale. Ma ei tea kui vana ta siis oli, aga praegu on ta arvatavasti juba muldvana ning enam ma tema õnge ei läheks. Võin näidata ka Pirital seda põõsast, kus me seda tegime. Tahad? Klassivenna ema oli natukene purjus ning sattusime sinna kahekesi jalutama. Järsku haaras ta minust kinni ja hakkas mind suudlema ja igalt poolt silitama. Käsi läks püksi ja maandusime põõsa all. Oli küll natukene piinlik, aga tung oli suurem.

Peeter ( 27): Mina kaotasin süütuse oma tüdrukule. See oli 17aastaselt, olime juba aasta aega käinud enne seda. Ka tüdruk oli süütu, ta oli 16. Ma oleks juba varem selle asja ette võtnud, aga tüdruk kartis nii valu kui rasedusohu pärast. Suuseksis olime juba peaaegu professionaalid, aga päris vahekorrani polnud jõudnud. Proovisime umbes paar kuud, aga alati kui hakkasime pihta, siis tüdrukul oli hirmus valus ja ei saanudki tehtud. Ja nii me jantisime 2 kuud enne kui asja sai. Võtsime pika nädalavahetuse ette ja otsustasime, et teeme asja ära. Vaikselt proovisime ja peale esimest korda hakkas mõlemale meeldima. Veetsime praktiliselt terve nädalavahetuse minu vanemate suvilas voodis.  Nüüd on see kauge minevik ja meil mõlemal omad pered ja lapsed. See suhe aga ei lähe kunagi meelest ära.

Karl-Martin (26): Tead, see oli mingil määral piinlik. Mul oli 16. sünnipäev ja oli päris mõnus pidu. Minu tolleaegne tüdruk oli ka seal, aga pidi ööseks ära minema. Siis tõmbasin endaga voodisse ühe teise tüdruku, kes oli minust  noorem (14) ja juba kogemustega. Tegi mulle siis sellise boonuskingituse. Kaks päeva hiljem tegi mu oma pruut kingituse. Seega kaotasin süütuse petmisega. üldiselt olin ikka koba esimene kord, aga mind päästis see, et olime mõlemad purjus. Kumb oli parem, seda ma nimetada ei oska. Esimene tüdruk sai orgasmi ka, aga muidugi ma pole 100% kindel, kas ta tõesti sai või teeskles. Temaga olime ka hiljem voodis.

Magnus (25): Mina kaotasin oma süütuse ammu aega tagasi prostituudile. Ma olin purjus, litsi kohta öelda ei oska. Too oli kole ja vana ning maksis 200 krooni. Kõik. Nii oligi.

Kas sa tead, kuidas sinu mees süütuse kaotas?

Buduaari arhiiv

Sarnased artiklid