Laps, kes kunagi ei sünni

Taavi (24) mure on üsna kummaline. Iga kord kui ta seksib ja orgasmini jõuab, kujutab ta ette oma võimalikku last, kes sellest vahekorrast sündida võiks. Ta mõtleb sellele, kuidas kaitsevahendi tõttu see väike süütu elu hävib… 

kadri@buduaar.ee


Taavi (24) mure on üsna kummaline. Iga kord kui ta seksib ja orgasmini jõuab, kujutab ta ette oma võimalikku last, kes sellest vahekorrast sündida võiks. Ta mõtleb sellele, kuidas kaitsevahendi tõttu see väike süütu elu hävib. Taavi teab, et see on veidi ülepaisutatud probleem, sest mis saaks siis maailmast kui igast orgasmist beebi sünniks? Aga ometi läheb tal süda pahaks mõeldes väikese elu hävitamisele iga kord kui tal tuleb.


Vahepeal on Taavi isegi peale orgasmi nutma puhkenud, nii valus on talle see mõte, et tema järglane jääb kuhugi kondoomi sisse või hävitab beebi hoopis rasestumisvastane pill. Naised pole tema muret jaganud ja peavad teda selle tõttu imelikuks. Kindlat tüdruksõpra pole Taavil juba mõned aastad olnud, sest ükski neiu ei kannatanud välja seda pidevat mõtisklemist selle üle, et milline laps sellest ja sellest vahekorrast küll tulla oleks võinud. Ta on hakanud oma partnerile rääkima, mis värvi silmad ja juuksed lapsel olla võinuksid ja kus lasteaias laps käima võiks hakata ja mis saaks beebist kui ta suureks kasvab.


â