Miks naised orgasmi teesklevad?

Miks naised orgasmi teesklevad?

Ära ütle, et Sa pole kunagi orgasmi teeselnud! Toetudes hiljutisele uuringule selgub, et 10% kõikidest naise orgasmidest on teeseldud, kuid nii mõnigi naine võib väita, et see arv on tegelikult palju suurem. Miks siis naised ikkagi voodis näitlevad ja kas mehed saavad sellest aru?

Et kiiremini seksiga ühele poole saada
Kõige levinum põhjus on soov kõigega ruttu ühele poole saada. Naised loovad orgasmi teeseldes mehe jaoks visuaalse põnevuse ning erutavad teda seeläbi rohkem. Naise orgasm annab mehele tunde, et too on teinud head tööd ning võib nüüd ennastki rahuldusega premeerida.


Ei taha mehele haiget teha

“Ta oli täna nii romantiline ja viisakas – lilled, õhtusöök, romantilised sõnad ja ohtralt tähelepanu. See ei ole ju tema viga, et mul seksiks tuju ei ole. Ei, ma lihtsalt pean talle vaevanägemise eest tasuma!” Tegelikult pole selline käitumine küll õige, kuid on naisi, kes on erineval arvamusel: mees teeskles, et on naisest huvitatud, naine teeskles, et on rahuldatud.


Ma kardan näida frigiidsena

Nii mõnigi mees (ja ka naine) arvab, et üks tõeline naine peab olema nagu Hollywoodi filmides. Nad arvavad, et kui naine näeb seksikas välja, siis peaks ta ka seksi järele hull olema. Silmad peaksid särama, meelas suu peaks natukene avatud olema, siidised juuksed peaksid õrnalt õlgadele langema… Naine jällegi kardab, et kui ta selline välja ei näe ja seksist lugu ei pea, siis arvatakse, et ta on frigiidne.


Kas mehed saavad teeseldud orgamist aru?

See oleneb. Iga naine ja iga orgasm on erinevad ning unikaalsed. Seega on erinev ka viis, kuidas Sina või mees seda tunneb. Paljud mehed on tänu meediale või vastavasisulistele filmidele ka eksiarvamusel sellest, milline näeb naine orgasmi ajal välja või mis häälitsusi ta teeb. Nii, et ta ei oska aimatagi, et ta naine võiks orgasmi teeselda.


Kas orgasmi teesklemine on tervisele kahjulik?

Kahjuks küll. Psühholoogiliselt vajab iga naine orgasmi ning teesklemine ei tee kehale ega vaimule head. Tulemuseks võib olla nõrgenenud tervis, närvilisus, paha tuju. Kui oled krooniline teeskleja, siis lõpuks võib Su mees sellele jälile saada või arvata, et oledki naine, kes iga kord ilma vaevata rahulduse saab. Mõlemad variandid on aga kehvad.

Ka Buduaari suhtlusfoorumis on kasutajad tõstatanud teema sellest, kas ja kui tihti naised orgasmi teesklevad. Enamik vastajatest on arvamusel, et orgasmi teesklemine on ainult enesepiinamine ning miks teeseldes ennast heast asjast ilma jätta. Kasutaja moonike kirjutab: “Kui orgasmi ei tule, siis teesklema pole hakanud. See oleks ainult iseendale valetamine ning järgmisel korral teeks mees täpselt samamoodi, arvates, et see, mida ta teeb, on õige ning vaevalt, et meeski mulle seda andestaks, kui näiteks pärast kolmandat kooseluaastat ma ütleksin talle, et olen siiamaani voodis vaid näitekunsti harrastanud.”

Kas Sina oled kunagi orgasmi teeselnud või teed seda praegugi? Räägi kaasa Buduaari suhtlusfoorumis: http://buduaar.ee/Foorum/topic/216352

/Alice Kess/