Reklaam sulgub sekundi pärast

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA

Buduaari pulmapeol loob pruudile imekauni soengu Duglas

Krista Kiin

Duglas Toom-Kuninga Lounge salong
Duglas Toom-Kuninga Lounge salong — FOTO: Enriko Pedaksalu (Visualency)

Saame Buduaari pulmapeo partneri Duglase juuksurisalongide ketiga tuttavaks!

Septembris, ülemöödunud aastal, avas Duglas juuksurisalongide kett pikalt planeeritud Toom-Kuninga Lounge salongi, mis on viinud juuksuriteenuse täiesti uuele tasemele. „Kutsume uut salongi sellise nimega, sest Lounge väljendab hubasust, heaolutunnet, puhkehetke, head teenindust, eksklusiivsust ja kvaliteeti,“ kinnitab Duglas juuksurisalongide juht, stilist ja koolitaja Ly Duglas.

Duglas salongid avati 2010. aastal ja seda korraga nii Tallinnas kui Tartus. Hetkel ootavad külastajaid kolm salongi: Duglas Tasku Tartus ning Duglas Solaris ja Duglas Toom-Kuninga Lounge pealinnas. Duglase teeb eriliseks põhimõte, et pakutakse vaid juuksuri-, mitte küünetehniku- ega kosmeetikuteenust. „Pakume seda, mida oskame parimal moel – juuksuriteenust,“ rõhutab Ly.

Ly Duglas
Ly Duglas — FOTO: Tiina Annamaa

Kõhklemata ja kirega

Ly Duglase enda juuksurikarjäär sai alguse 1988. aastal ehk veel sügaval nõukogude ajal, mil moest ja ilust kippus olema hoopis teine arusaam. „See oli huvitav ja hullumeelne aeg,“ meenutab naine. „Aga juuksur olla olen alati soovinud, nii kaua kui ennast mäletan!“ Ly ise naerab, et ju siis oli amet ta perekonnanimesse sisse kodeeritud – sõna „Duglas“ on tagurpidi ju „salgud“!

„Selle ameti köitvaim osa on vahetu tagasiside, positiivsed emotsioonid ja rahulolev klient,“ mõtiskleb Ly. „Juuksur on hingelt kunstnik, millele lisandub suur soov teha inimesi õnnelikuks. Õige stiili leidmine lisab kliendile enesekindlust ja toob sära silma.“ Nõnda pakuvad õigesti ära tabatud stiil ja kvaliteetne teenus heaolutunnet mitte ainult kliendile, vaid ka juuksurile.

Õigel hetkel ja õige tunde pealt

Just sisemine tung kannustas Lyd pealinnas veel üht salongi avama. Tema sõnul on püüdlus parema ja edasimineku suunas teda ikka saatnud ning õigel hetkel ja õige tunde pealt sai ka uus salong avatud. Erinevalt kahest teisest võib Toom-Kuninga salongi nimetada suisa juuksespaaks. „Et Duglas salongikülastus oleks elamus, viidi uusimas, Toom-Kuninga Lounge salongis tavapärane juuksuriteenus veel kõrgemale tasemele: Kamacho Air massaažitool hellitab uinutava massaažiga, soojust kiirgavad infrapunalambid annavad kehale mõnusa lõõgastuse, kuumad rätikud aktiveerivad maskide toimeainete mõju ning pärast massaaži ootab kosutav vesi ja soovi korral klaasike prosecco't, et lisada pidulikkust,“ selgitab Ly. „See on koht, kuhu saab tulla ka siis, kui tegelikult ei tahagi juukseid lõigata ega värvida, vaid spaateenust nautides korraks aja maha võtta ja end värske ajakirja seltsis kiirest elutempost välja lülitada.“

Kõik Duglase salongid on unisex-salongid, mis tähendab, et rikkalikust teenusemenüüst leiavad endale sobiva nii naised, mehed kui eri vanuses lapsed. „Me ise võrdleme oma tööd rätsepa omaga, sest see nõuab individuaalset lähenemist, et iga kliendi isikupärast ja soovidest lähtuvalt kujuneks tema jaoks meeldiv ja eriline salongikülastus,“ toonitab Ly. Rõõm on tõdeda, et seda kõike – kaasa arvatud juuksurite pühendumist oma tööle – hindavad ka kliendid. Ly usub, et ka siit on võimalik veel edasi areneda.

Duglas juuksurisalongis
Duglas juuksurisalongis — FOTO: Enriko Pedaksalu (Visualency)

Teadmised kui aare

Kauni väljanägemise saladus on mõistagi terved ja hoolitsetud juuksed. Et seda end juuksuri käte alla usaldanutele pakkuda, on vaja kvaliteetseid tooteid ja häid erialaseid teadmisi. „Juuksemaailm on nagu tehnikatööstus – väga kiires muutumises ja arengus, seega kogu aeg tuleb olla uuega kursis, õppida, luua ja areneda,“ jätkab Ly. Duglas salongides on juuksuritel viis erinevat kvalifikatsioonitaset, ning tööl on nii noored meistrid kui oma ala tipptegijad. „Oleme tuntud oma hea tugisüsteemi poolest, kus kõik juuksurid saavad tööks vajaliku väljaõppe ja pideva täienduse nii Eestis kui välismaal,“ toob Ly välja. Et aga meeskonna arenguvõimalused uuele tasemele viia, on Toom-Kuninga salongi juurde loodud ka D SiSu akadeemia, fotostuudio ning loomelabor. Ly peab oluliseks, et tema ja kolleegid saaksid oma loomingulist kirge väljendada ka läbi fotokollektsioonide ja moeloomingu. „Selline „väljaelamine“ on koolitustele lisaks oluliseks edasiviivaks jõuks, sest nii toimub ka juuksuri pidev areng,“ rõhutab Ly.

Duglases ollakse kindlad selleski, et kaunite kiharate saladuseks on puhtad taimsed koostisosad ning professionaalne ja personaalne lähenemine. „Meie jaoks on ülimalt oluline, et klient lahkuks pärast juuste värvimist salongist ilusamate, säravamate ja tervemate juustega kui tulles, sestap kasutame oma salongides kahe premium-sarja tooteid,“ räägib Ly.

Suviste pidustuste ootuses

Hinnataseme suhtes julgustab Ly, et Duglase salongides leiab iga klient endale sobiva hinnaga kvaliteetse teenuse. „Oleme pakutavate teenuste hinnakirja üles ehitanud vastavalt juuksurite staažile ja kogemusele, mis annab võimaluse valida just endale sobiva hinnatasemega spetsialist,“ kinnitab Ly. „On väga tavapärane, et klient külastab ühes salongis mitut erinevat juuksurit, teades, et teenus on tema jaoks alati samaväärselt hea.“

Keerukamate lahenduste ja suuremate muutuste puhul – ka juhul, kui on vaja põhjalikumat nõustamist –, soovitab Ly külastada staažikamaid meistreid. „Igakuiseks stiilivärskenduseks võib aga käia meie nooremate meistrite juures, kes saavad juhinduda kliendi andmebaasis olevast infost, segada kokku täpselt sama värvivalemi ja hoida värskena juba loodud look'i,“ lisab ta.

Peagi saabub aeg sättida soenguid aasta oodatuimate sündmuste puhuks. „Ilus lõikus ja kvaliteetne, juukseid hooldav värvilahendus on iga naise ning mehe ehe,“ tõdeb Ly. Tema sõnul on naiste puhul hetkel väga trendikad lokisoengud. „Ülespandud soengute puhul soovitame rõhutada pehmust ja loomulikkust, ning ka vastavaid juukseehteid,“ täiendab juuksur. „Loomulikult on iga kandja krooniks ilus ja korrastatud mudellõikus koos huvitava värvilahendusega.“ Parimad lahendused saab, kui enne soengut juukseid spaahoolitsusega läiget ja elastsust lisades turgutada.

Duglas juuksurisalongist
Duglas juuksurisalongist — FOTO: Enriko Pedaksalu (Visualency)

Kaasajastatud ja eksklusiivset juuksehooldust pakuvad:

J Beverly Hills kui revolutsiooniline juuksehooldusbränd on andnud professionaalsele juuksurimaailmale täiesti uue suuna. Tooted on rikastatud spetsiaalselt valitud kõrgekvaliteediliste taimedega, millest igaühel on kindel ülesanne. Kõik tooted on parabeeni- ja sulfaadivabad. Juuksevärvide ammoniaagisisaldus on alla 1%, mis on madalaim professionaalsete juuksevärvide hulgas. Värvide pigmendid on 98% ehedad ning seotud imepisikeste molekulidega, et juuksevärv juukseid kaunistaks.

Nyce puhul on kesksel kohal looduslikke komponente pooldav tehnoloogia. Ammoniaagivabad õlibaasil värvid on rikastatud orgaaniliste õlide ja looduslike toimeainetega kaitsmaks juuksekiudu ja peanahka maksimaalselt ning andmaks säravat lõpptulemust. Tänu oma väikesele molekulaarsuurusele suudavad Nyce aktiivained tungida läbi mitme juuksekiu, et taastada juukseid sügavuti ning selle läbi tagada kauakestev tulemus. Tooted on allergiavabad ja naturaalsete lõhnaomadustega.

Pulmad

toob sinuni Goldtime ja KIA