Reklaam sulgub sekundi pärast

Auto Bassadone #Flex: Valige endale auto, 0% sissemakse ja 0% lepingutasu

Sisuturundus

auto
auto — FOTO: Bassadone

Kujutage ette, et saaksite endale uue auto: ilma sissemakseta; ilma lepingutasuta, fikseeritud kuumaksetega ja tasuta lepingu lõpetamisega; ilma rangete liisingutingimusteta; ning valides elektriauto, võimaluse taotleda lisaks 4000€ ostutoetust. 

Auto Bassadone valikus on lai valik erinevaid sõidukeid, alates kompaktsetest autodest kuni suuremate pereautodeni.

Auto
Logoratas — FOTO: Bassadone

Mis on #Flex?

Auto Bassadone #Flex on innovaatiline lahendus neile, kes soovivad sõita uue autoga ilma suure sissemakse ja lepingutasuta. Teenus pakub paindlikkust ja mugavust, võimaldades valida sobiva sõiduki ja maksta vaid igakuist fikseeritud makset. 

Auto Bassadone #Flex on loodud inimestele, kes soovivad nautida uue auto mugavusi ja tehnoloogilisi uuendusi, ilma et peaksid muretsema suurte ettemaksete pärast. See teenus sobib ideaalselt neile, kes hindavad paindlikkust ja soovivad sageli sõidukeid vahetada. 

Auto Bassadone #Flex tagab, et teie käsutuses on alati uus ja töökindel sõiduk, mis vastab teie vajadustele.

Auto Bassadone #Flex liisinguprogramm lihtsustab ja muudab sõiduki soetamise taskukohaseks ning paindlikuks. Programm võimaldab teil valida auto ja sõlmida leping fikseeritud kuutasuga perioodiks 12-60 kuud. 

Tüüpiline leping sõlmitakse 60 kuuks, kuid seda saab lõpetada pärast 12 kuud, teavitades Auto Bassadone’i. Leping lõpeb teavitamisele järgneva kuu lõpus ning auto tagastatakse. Pärast 60 kuud on võimalik valida sõiduki tagastamise, väljaostmise või tavalise liisingu jätkamise vahel. 

NB! Kuutasule lisanduvad kindlustuskulud. Soovitame kaaluda Auto Bassadone täiskindlustuspaketti, mis pakub kaitset liiklus- ja kaskokindlustuse riskide vastu, tagades seeläbi muretu sõidukogemuse.

Auto
Rool — FOTO: https://citroen.autobassadone.ee/mudelid/c5-aircross

#Flex liisingu lisaboonused

Meie #Flex liisingu peamine eelis on see, et kuutasu sisaldab nii suve- kui talverehvide komplekti ning nende hoiustamist kuni 6 kuuks, tagades teie auto ohutuse ja mugavuse igal ajal. Rehvivahetus on tasuline vastavalt teie soovidele ja vajadustele. 

Lepinguga on kaasas ka lisavarustus, nagu valuveljed ja matid. Täiendavad tarvikud, nagu veokonks või eelsoojendus, tuleb osta eraldi. 

Auto Bassadone esindatavate automarkide puhul kehtib tehasegarantii, mis kaitseb tehniliste probleemide eest. Lisaks pakume 24/7 autoabi, et tagada teie rahuolu ja turvalisus teel olles.

Valige sobivaim sõiduk meie laia valiku hulgast

13. jaanuaril 2024 võitis Eesti Aasta Auto tiitli Peugeot 408, saavutades selle au kolmandat korda järjest alates 2001. aastast. Peugeot 408 paistis silma oma innovaatilise disaini ja kõrge kütusekulu efektiivsusega. Lisaks on see mudel tuntud oma nutika parkimisabi ja täiustatud juhiabide poolest.

Finalistide hulgas olid ka teised Auto Bassadone müüdavad margid – Peugeoti, Honda ja Hyundai mudelid, mis näitab nende automarkide populaarsust ja kvaliteeti Eestis. Peugeot on võitnud ka Red Dot 2024 disainiauhinna oma dünaamilise PEUGEOT E-3008 fastback kerekuju ja kaasaegse esiosa eest.

Meie „Auto aastaks“ #Flex liising võimaldab sõita uue autoga ilma suurte esialgsete kulutusteta. Vihje - ka kasutatud autod on suurepärane valik ja Auto Bassadone poolt põhjaliku kontrolli läbinud, nii et ootamatud üllatused jäävad ära.

Seega - valige sobiv sõiduk ja esitage taotlus.

Auto
Auto — FOTO: https://hyundai.autobassadone.ee/mudelid/santa-fe-2024

Pereauto valik: peamised tegurid

Parima pereauto valimiseks kaaluge ruumi, ohutust ja ökonoomsust. 

  • Parim pereauto pakub piisavalt ruumi kõikidele pereliikmetele ja pagasile. 
  • Valige auto, millel on kaasaegsed turvafunktsioonid ja efektiivne kütusekulu, et tagada turvaline ja ökonoomne sõit. 
  • Valige mudel, millel on suurepärased kliima- ja ventilatsioonisüsteemid, et tagada mugavus igasugustes ilmastikutingimustes. 
  • Uurige, kas sõidukil on kergesti muudetav siseruumi konfiguratsioon.

Tänu oma praktilistele omadustele ja nutikatele lahendustele sobib näiteks Citroën suurepäraselt igapäevasteks sõitudeks ning pikemateks perereisideks. Lai mudelivalik võimaldab leida sobiva auto igale perele, alates kompaktsest linnamaasturist kuni mahuka mahtuniversaalini.

Kasutage elektriauto ostutoetust ja tehke teadlik valik

Kui soovite leida endale parima elektriauto, kaaluge sõiduulatust, laadimisvõimalusi ja tehnoloogilisi omadusi, mis vastavad teie vajadustele ja eelistustele. Tutvuge erinevate mudelitega ja valige endale sobivaim ja parim elektriauto, mis pakub parimat kombinatsiooni jõudlusest, mugavusest ja keskkonnasõbralikkusest. #Flex on suurepärane võimalus elektriautot proovida. 

Kui hiljem soovite selle endale päriseks osta, uurige kindlasti, kuidas taotleda elektriauto toetust - eraisikutele on võimalik taotleda toetust summas kuni 4000 eurot.