Buduaar FM esimene saade: Kuidas aru saada, et mees petab

46 kommentaari

18. jaanuaril Raadio Uunos kell 14.00 eetris oleva Buduaar FM teemaks on see, kuidas aru saada, et mees petab. Oma mõtteid, kogemusi ja soovitusi sel teemal saad lisada selle teema  kommentaariks või kirjuta sellest merlyn@buduaar.ee .

Ameerikas paari aasta eest läbi viidud uuring kinnitas, et peale neljandat kooseluaastat kasvab nii meeste kui naiste tõenäosus truudusetusele ligi 50%. “Once a cheater, always a cheater” öeldakse tabavalt inglise keeles, mis eesti keeles kõlab, et see, kes kord juba petab, jääb alati petma. Kui astud välja järjekordsest suhtest, milles mees on sind petnud, või oled just hiljuti jälile saanud oma mehe truudusetusele, siis tuleb tahtmatult pähe mõte, et enne järgmist tõsist suhet peaks vaenlase tagalasse tungima ja uue mehe eksnaistelt pisut infot koguma, milliseks mees muutub kui suurem armumine üle läheb.

18. jaanuaril Raadio Uunos kell 14.00 eetris oleva Buduaar FM teemaks on see, kuidas aru saada, et mees petab. Oma mõtteid, kogemusi ja soovitusi sel teemal saad lisada selle teema  kommentaariks või kirjuta sellest merlyn
@buduaar.ee .

Kõik kirjad ja kommentaarid, mis sisaldavad isikuandmeid (vähemalt eesnimi ja e-mail) ja on lisatud enne 13. jaanuari, osalevad saate auhinnaloosis.

Aita meil kokku panna esimene Buduaar FM ja räägi:

MILLISED ON NEED MÄRGID, MIS VIITAVAD, ET MEHEL VÕIB OLLA TEINE NAINE?

KIRJUTA OMA KOGEMUSEST, KUIDAS SA MEHE ARMULOOLE JÄLILE SAID JA KAS SEE VIIS TEID LAHKU?