Buduaar FM: Kas olla pesulaud või panna silikoonid?

123 kommentaari
Buduaar FM: Kas olla pesulaud või panna silikoonid?

Buduaar FMi järgmine saateteema on RINNAD!
Ilusad on rinnad on alati olnud naise uhkus. Aga mis teha siis, kui sa pole oma rindadega rahul, sest need on liiga väikesed? Sellist küsimust esitavad endale paljud eestlannad, sest meie geneetiline kood on ilusa näo ja pikkade jalgade juurde kinkinud väikesed rinnas.  

Buduaar FM’i järgmine saateteema on RINNAD!

Ilusad on rinnad on alati olnud naise uhkus. Aga mis teha siis, kui sa pole oma rindadega rahul, sest need on liiga väikesed? Sellise küsimuse esitavad endale paljud eestlannad, sest meie geneetiline kood on ilusa näo ja pikkade jalgade juurde kinkinud väikesed rinnas.  

Kas panna silikoonrinnad või jääda pesulauaks? Kas teha seda noorena, et tunda rõõmu kaunist kehast, või minna kirurginoa alla siis, kui lapsed on sünnitatud? Mida arvavad silikoonidest mehed? Ja miks suhtuvad teised naised nii etteheitvalt naistesse, kellel on silikoonrinnad? 

Kui oled nõus kaasa lööma meie 25. jaanuari saate kokkupanemisel, siis palun lisa oma kommentaar. Kui lisad ka telefoninumbri (teised sinu lisatud numbrit ei näe), siis võid oodata telefonikõnet ja kingitust.