Buduaar FM: Kas vana arm ikka roostetab?

80 kommentaari
Buduaar FM: Kas vana arm ikka roostetab?

Vana armastusega taastutvumise ja suhte ülessoojendamise kohta käivad arvamused on vastakad. On nii optimiste kui skeptikuid. Üks leiab, et vana armastus muutub nagu hea veingi aastatega ainult paremaks. Teine arvab, et jahtunud suppi pole mõtet üles soojendada – pole nii maitsev kui värske. Kindlasti on õigus nii ühel kui teisel, sest kumbki vastasleer lähtub oma kogemustest ja arusaamadest. Kuidas siis tegelikult lood on? Kas mees minevikust võib saada unelmate printsiks olevikus? Või on uus armastus alati parem kui vana? Mida arvad sellest sina? Jäta kommentaar ning loosime Buduaar FM raadiosaates kommenteerijate vahel välja Buduaari ajakirja aastatellimuse!

Vana armastusega taastutvumise ja suhte ülessoojendamise kohta käivad arvamused on vastakad. On nii optimiste kui skeptikuid. Üks leiab, et vana armastus muutub nagu hea veingi aastatega ainult paremaks. Teine arvab, et jahtunud suppi pole mõtet üles soojendada – pole nii maitsev kui värske. Kindlasti on õigus nii ühel kui teisel, sest kumbki vastasleer lähtub oma kogemustest ja arusaamadest.

Kuidas siis tegelikult lood on? Kas mees minevikust võib saada unelmate printsiks olevikus? Või on uus armastus alati parem kui vana?

Mida arvad sellest sina? Jäta kommentaar ning loosime Buduaar FM raadiosaates kommenteerijate vahel välja Buduaari ajakirja aastatellimuse!