Buduaar FM: Kaugsuhe ja selle hoidmine

31 kommentaar
Buduaar FM: Kaugsuhe ja selle hoidmine

Kuidas hoida ja olla suhtes, kui kallim viibib sadade või isegi tuhandete kilomeetrite kaugusel? Mis on see, mis suudab panna inimesi pingutama ning loobuma paljudest ahvatlustest suhte ajal? Kuidas suudetakse olla teineteisele truu, kui nähakse vaid paar korda aastas? Millised on kagusuhte plussid ja miinused? Kui sul on olnud kokkupuuteid  või oled praegugi kaugsuhtes, kirjuta kommentaaridesse enda arvamus. Sinu kommentaare kasutame järgmise saate kokkupanemisel. Buduaar FM raadiosaadet saad kuulata Uuno raadios pühapäeval kell 14.00. Kõigi vahel, kes jätavad kommentaari juurde kasutajanimega kontakti, loosime saates välja Buduaari ajakirja aastatellimuse! .

Kuidas hoida ja olla suhtes, kui kallim viibib sadade või isegi tuhandete kilomeetrite kaugusel? Mis on see, mis suudab panna inimesi pingutama ning loobuma paljudest ahvatlustest suhte ajal? Kuidas suudetakse olla teineteisele truu, kui nähakse vaid paar korda aastas? Millised on kagusuhte plussid ja miinused?

Kui sul on olnud kokkupuuteid  või oled praegugi kaugsuhtes, kirjuta kommentaaridesse enda arvamus. Sinu kommentaare kasutame järgmise saate kokkupanemisel. Buduaar FM raadiosaadet saad kuulata Uuno raadios pühapäeval kell 14.00.

Kõigi vahel, kes jätavad kommentaari juurde kasutajanimega kontakti, loosime saates välja Buduaari ajakirja aastatellimuse!

.