Buduaar FM: Miks meestel saab oma naisest kõrini?

Buduaar FM: Miks meestel saab oma naisest kõrini?

Kas olete mõelnud, et miks mehed jätavad oma naisi maha? Jah, võib öelda, et mehed ongi sellised, et ei suuda pikalt ühe inimesega koos olla ja see on tema loomuses, aga vahel võib olla süüdi sellest ka naine ise, keda mees lihtsalt enam välja ei kannata. Kui ikka naine muudkui pidutseb, kädistab sõbrannadega ja shoppab, rääkimata kodutöödest ja söögitegemisest, siis pole ime, et mees üks päev võtab julge sammu ette ja jätabki oma naise maha. Pane kommentaar või kirjuta saatejuhile merlyn@buduaar.ee. Kõigi vahel, kes jätavad kontakti, loosime välja auhinna Kadrioru Spordiklubilt. Sinu kommentaare kasutame järgmise saate kokkupanemisel. Saadet saad kuulata Uuno raadios pühapäeval kell 14.00.  

Kas olete mõelnud, miks mehed jätavad oma naised maha? Jah, võib öelda, et mehed ongi sellised, et ei suuda pikalt ühe inimesega koos olla ja see on nende loomuses, aga vahel võib olla süüdi selles ka naine ise, keda mees lihtsalt enam välja ei kannata. Kui ikka naine muudkui pidutseb, kädistab sõbrannadega ja shoppab, rääkimata tegemata kodutöödest ja puudulikust söögitegemise oskusest, siis pole ime, et mees üks päev võtab julge sammu ette ja jätabki oma naise maha.

Pane kommentaar või kirjuta saatejuhile merlyn@buduaar.ee. Kõigi vahel, kes jätavad kontakti, loosime välja auhinna Kadrioru Spordiklubilt.

Sinu kommentaare kasutame järgmise saate kokkupanemisel. Saadet saad kuulata Uuno raadios pühapäeval kell 14.00.