Buduaar FM: Mis paneb vanemaid naisi noori mehi vaatama?

48 kommentaari
Buduaar FM: Mis paneb vanemaid naisi noori mehi vaatama?

Üha enam on kuulda sellistest suhetest, kus näiteks ema astub enda poja sõbraga lähisuhtesse? Kas on see hea vorm, nooruslikkus, või hoopis tahab naine tõestada, et ta on endiselt kuum? Ehk küsime: Mis on see, mis paneb vanuse poolest vanaemaks sobivaid naisi vaatama enda poja vanuseid noori mehi? Samas teisalt: Mis on see, mis paneb noori mehi vaatama vanemaid daame, ehkki neil on võimalus suhteid luua ka paarkümmend aastat nooremate naistega? Kas neid võlub naiste tasakaalukus ja elukogemus?   Mida arvad sellest sina? Pane oma kommentaar ning kõikide vahel läheb Buduaar FM saates loosimisse Buduaari ajakirja aastatellimus.    Demo Moore ja Ashton Kutcher vanusevahe on ligi 20 aastat.

Üha enam on kuulda sellistest suhetest, kus näiteks ema astub enda poja sõbraga lähisuhtesse. Kas on see hea vorm, nooruslikkus või hoopis tahab naine tõestada, et ta on endiselt kuum? Ehk küsime: mis on see, mis paneb vanuse poolest vanaemaks sobivaid naisi vaatama enda poja vanuseid noori mehi?

Samas teisalt: Mis on see, mis paneb noori mehi vaatama vanemaid daame, ehkki neil on võimalus suhteid luua ka paarkümmend aastat nooremate naistega? Kas neid võlub naiste tasakaalukus ja elukogemus?  

Mida arvad sellest sina? Pane oma kommentaar ning kõikide vahel läheb Buduaar FM saates loosimisse Buduaari ajakirja aastatellimus. 

 

Demi Moore’i ja Ashton Kutcheri vanusevahe on ligi 20 aastat.