Buduaar FM: ööklubist kaaslane kogu eluks?

Buduaar FM: ööklubist kaaslane kogu eluks?

Tuhanded noored mehed ja naised pidutsevad igal nädalalõpul mõnes Eestimaa ööklubis. Paljud nendest lähevad ööklubisse lootuses kohata kedagi uut ja huvitavat, ning mine tea, võib olla isegi seda ainukest ja õiget kaaslast, kellega ülejäänud elu koos veeta.
Mõte iseenesest on ju hea, sest ööklubi õhkkond ja külaliste meeleolu lubab kergemat suhteloomist. Kas ööklubist võib alguse saada tõsine püsisuhe ja tõeline armastus? Või kohtab seal vaid seiklejaid, kelle elustiiliks on pidutsemine ja flirt? Sellest räägime 15.veebruari raadiosaates Buduaar, mis on Uuno raadio eetris pühapäeviti kell 14.00.

Tuhanded noored mehed ja naised pidutsevad igal nädalalõpul mõnes Eestimaa ööklubis. Paljud neist lähevad ööklubisse lootuses kohata kedagi uut ja huvitavat, ning mine tea, võib olla isegi seda ainukest ja õiget kaaslast, kellega ülejäänud elu koos veeta.
Mõte iseenesest on ju hea, sest ööklubi õhkkond ja külaliste meeleolu lubab kergemat suhteloomist.

Kas ööklubist võib alguse saada tõsine püsisuhe ja tõeline armastus? Või kohtab seal vaid seiklejaid, kelle elustiiliks on pidutsemine ja flirt? Sellest räägime 15. veebruari raadiosaates Buduaar, mis on Uuno raadio eetris pühapäeviti kell 14.00.