12 AASTAT KOOS olnud Katri Katsi ja Juhani Särglepa suhe on kirglikum kui eales varem

12 AASTAT KOOS olnud Katri Katsi ja Juhani Särglepa suhe on kirglikum kui eales varem
kuvatõmmis

Instagrami staarid Katri Kats ja Juhani Särglep on justkui unistuste paar, kes meeskonnana toimib lausa imeliselt – kahekesi kõikjal üle maailma reisided ja elu nautides teenivad nad tuhandeid eurosid kuus.

Katri ja Juhani Instagrami kontodel on vastavalt üle seitsmekümne ja viiekümne tuhande jälgija üle kogu maailma.

Katri ja Juhani suhe sai alguse 12 aastat tagasi ning on endiselt tulikuum. Katri jagas sostiaalmeedias kirglikku kaadrit koos Juhaniga, kes naise istmikku krabab.

Kuidas aga nende kahe imeilusa inimese suhe üldse alguse sai? Katri meenutab Buduaarile öeldes, et see oli väga ammu ning alguses polnud ta Juhanist üldse huvitatud. ”See oli ühel majapeol. Kellegi tuttava vanemad olid kodust ära läinud ja siis korraldati ikka selliseid pidusid. Ma olin siis 16 ja Juss oli 18. Sellelt peolt jäin ma talle silma ja ta kutsus mind hiljem välja,” muigab Katri.

Kuigi Katri läks Juhaniga välja, võttis suhte areng kaua aega. ”Ma olin sportlane ja mul ei olnud üldse aega. Käisin kogu aeg trennis. Lisaks häiris mind see, et Juhan oli minust siis veel lühem ka. Ma ei olnud üldse huvitatud noormeestest, kes on minust lühemad,” naerab Katri ja lisab, ”läks neli kuud, enne kui ma aru sain, et tegelikult on see minu jaoks ka tõsine asi ja siis sai meist nii-öelda ametlikult paar.”

Sarnased artiklid