“2 KUUD ninapidi koos kodus istudes sain aru, et selle naisega tahan abielluda …”

1 kommentaar
“2 KUUD ninapidi koos kodus istudes sain aru, et selle naisega tahan abielluda …”
Pilt: erakogu

Karantiin on erinevatele paaridele kahtlemata ka erinevalt mõjunud.

Kui paljud suhted triivivad praegusel ajal pigem lahkumineku suunas, siis näitleja Lauri Pedaja otsustas oma kallimale hoopis abieluettepaneku teha.

Lauri tõdeb, et need kaks kuud, mil nad Getheliga ninapidi koos kodus on istunud, näitasid talle selgelt ära, et just selle naisega tahab ta pere luua ja abielluda.

“Me oleme timminud juba üle 5 aasta. Iga päevaga on meie suhe muutunud tugevamaks ja kindlamaks.
Kaks kuud kodus ninapidi koos istudes sain aru, et vat, tema on just see naine, kellega ma tahan lapsi saada ja pere luua,” tõdeb Pedaja.

“Võtsin munad pihku ja küsisin @getxelendale naiseks. Üllatus üllatus … Ta ütles JAH. Megamegamegamegaaaaõnnelik olen,” kirjutab mees sotsiaalmeediasse tehtud postituses.

Lauri soovitab kihlumist ka teistele. “Mees … Kihlu … See on igati kuldaväärt emotsioon ja naine on megarahul. Vähemalt kaks päeva saad diivanil tsillida ja ei pea mitte midagi tegema, kuna naine vaatab ainult oma sõrmust.”

View this post on Instagram

Et siis nüüd on sedapsi. Võtsin munad pihku ja küsisin @getxel endale naiseks. Üllatus üllatus…ta ütles JAH. Megamegamegamegaaaaõnnelik olen. Et siis nüüd pulmi korraldama? Miks ma otsustasin Getheli endale naiseks küsida? Seda mõtlevad ilmselt paljud. Aga vastus on väga lihtne. Me oleme timminud juba üle 5 aasta. Iga päevaga on meie suhe muutunud tugevamaks ja kindlamaks. 2 kuud kodus ninapidi koos istudes sain aru, et vat, tema on just see naine, kellega ma tahan lapsi saada ja pere luua. Asume siis tegudele. PS: mees…kihlu…see on igati kuldaväärt emotsioon…ja naine on megarahul. Vähemalt 2 päeva saad diivanil tsillida ja ei pea mitte midagi tegema, kuna naine vaatab ainult oma sõrmust.

A post shared by Lauri Pedaja (@lauripedaja) on

Sarnased artiklid