3 PÕNEVAT FAKTI: kes on Karmen Pedaru uus kallim Dener Jaanimaa?

3 PÕNEVAT FAKTI: kes on Karmen Pedaru uus kallim Dener Jaanimaa?
erakogu

Supermodell Karmen Pedaru (29) uueks väljavalituks on Eestist pärit profisportlane Dener Jaanimaa (30), kes hetkel elab hoopis Ukrainas. Toome välja kolm põnevat fakti Deneri kohta, millest paljud ilmselt midagi ei tea:

Karjäär ja raha

Dener on kakskümmend aastat käsipalliga tegelenud. Hetkel on tal kaheaastane leping Ukraina meistri ning Euroopa Meistrite liigas esineva Zaporožje HC Motor klubiga. Rääkides rahast tõdeb mees Buduaarile antud intervjuus, et tasud on head. ”Kui ma lõpuni välja panen, siis peaks mul materiaalses mõttes turvaline ja mugavam tulevik olema.”

Naised

Selleks, et suhe toimiks, peab inimesega päeva lõpus hea vaib olema – just nii on Dener öelnud. ”Kui sa tunned, et pärast mitmeid tunde vaikust on ikka koos hea olla, siis see tunne on õige. Naine peab aga kahtlemata olema ambitsioonikas, hea huumorisoonega ja kahe jalaga maapeal. Mõistus peab peas olema,” ütleb ta.

Eluviis

Dener ei tee saladust sellest, et talle meeldivad kallid asjad. ”Pean tunnistama, et mulle väga meeldivad disainerrõivad, -jalanõud ning -käekellad. Seega võib öelda, et pigem olen edev jah. I like finer things in life … So I hustle.”