5 põnevat fakti, mida sa Juss Haasma kohta ei teadnud

5 põnevat fakti, mida sa Juss Haasma kohta ei teadnud

Armastatud näitleja Juss Haasma (29), kes sai avalikkusele tuntuks teleseriaalist “Kättemaksukontor”, osaleb peagi teleekraanidele jõudvas kodumaises teleshow’s “Su nägu kõlab tuttavalt”, mille neljas hooaeg stardib juba okroobrikuus.  Kui varasemalt on Juss intervjuudes rääkinud oma elukutsest, toitumisest ja spordist, siis sel korral toome lugejateni 5 põnevat fakti, mida te Jussi kohta veel ei teadnud! Siin need on – viis huvitavat fakti Juss Haasma kohta:

Armastatud näitleja Juss Haasma (29), kes sai avalikkusele tuntuks teleseriaalist “Kättemaksukontor”, osaleb peagi teleekraanidele jõudvas kodumaises teleshow’s “Su nägu kõlab tuttavalt”, mille neljas hooaeg stardib juba okroobrikuus.

Kui varasemalt on Juss intervjuudes rääkinud oma elukutsest, toitumisest ja spordist, siis sel korral toome lugejateni 5 põnevat fakti, mida te Jussi kohta veel ei teadnud!

Siin need on – viis huvitavat fakti Juss Haasma kohta:

1. Jussi esimene suudlus leidis aset siis, kui ta oli väike poiss. “See võttis mul ikka pildi eest ära. Ega ma sellest midagi väga ei mäleta. Ja tegelikult ei saagi seda päris suudluseks nimetada, pigem oli tegemist musiga,” kommenteerib Juss.

2. Esimene seriaal, mida Juss suure vaimustusega vaatas. “Selleks oli kindlasti “Päästja koolikell”. Sel ajal vaatasid seda kõik. Tegemist oli väga popi sarjaga, mis mulle ikka täiega meeldis,” meenutab ta.

3. Jussi kõige esimene hobi! “Selleks oli joonistamine ja värvimine. Need tegevused meeldisid mulle mõlemad väga. Värviraamatud olid mu suured lemmikud,” tõdeb Juss.

4. Jussi esimene isetehtud toit. “Esimene päris isetehtud toit oli õunakook. Õigemini õunakoogi tainas. Tegelikult meeldiski mulle tainas rohkem kui õunakook ise,” naerab Juss tagantjärgi.

5. Jussi esimene lemmiklaul – AC/DC “Thunderstruck”


Loe Jussi kohta rohkem värskelt ilmunud BuduaarTEEN ajakirjast. (Juuli-august 2015)