7 vahvat asja, mida sa enne aastalõppu teha võiksid

7 vahvat asja, mida sa enne aastalõppu teha võiksid

Kohe kohe saab aasta läbi ning algab uus, loodetavasti veelgi edukam, rõõmsam ja väljakutseterohkem aasta. Enne kui 2015 ette lööb, võiksid sina teha veel 7 väikest, ent väga olulist asja – millest jutt käib, sellest loe allpool lähemalt.

Kohe kohe saab aasta läbi ning algab uus, loodetavasti veelgi edukam, rõõmsam ja väljakutseterohkem aasta. Enne kui uus aastanumber ette lööb, võiksid sina teha veel 7 väikest, ent väga olulist asja.

1. Puhka ennast välja!

Mine õhtul varem magama või ärka hommikul hiljem, eesmärk on see, et sa puhkaksid välja. Aastavahetus tähendab pikka õhtut, ning et sa tunneksid end energiliselt ja rõõmsalt, tuleks sul eelnevalt täiesti välja puhata. Luba oma kehale seda luksust – sa oled seda väärt!

2. Loobu rämpstoidust ja kõigest ebatervislikust!

Aasta viimased päevad võiksid olla tervislikud ja seda juba seetõttu, et nii saab sinu organism võimaluse puhata rasvarikaste toitude seedimisest, mida paljud meist jõulupühade ajal sõid. Joo rohkelt vett ja rohelist teed ning söö vitamiinirikkaid toite, mis sinu kehale head teevad. Tumeda šokolaadi söömine on muidugi lubatud, aga piiratud koguses! Nii võid 1. jaanuari hommikul ilma mingite süümepiinadeta endale ühe korraliku koogitüki lubada, juhul kui sa seda soovid muidugi.

3. Liiguta ennast!

Mine ühe korra veel trenni, võta ette üks pikem jalutuskäik, mine uisutama või ujuma. Füüsiline aktiivsus hoiab meele erksana ja annab parema enesetunde. 2014 oli siiski ju liikumise aasta!

4. Mõtle aastale tagasi ja ole tänulik!

Ole tänulik kõige positiivse eest, mis sinuga sel aastal juhtus ja tee endale üks pikk pai. Sa oled olnud tubli ja väärid kiitust. Isegi siis, kui see aasta ei olnud just kõige parem, siis ära lase sellest pead norgu, vaid aja selg sirgu ja mine oma eluga edasi. Kõigel, mis meiega siin elus juhtub, on mingi mõte ja kokkuvõttes oled sina ise oma elu peremees. Kui sa tahad, et järgmine aasta oleks parem, siis jäta meelde – kõige olulisem on õige suhtumine! Ole positiivne ja kõigele uuele avatud.

5. Tee oma armsamale üllatus!

Kõigile meeldib üllatuskingitusi saada ja selleks ei pea kohe kindlasti olema mõni kallis ese. Üllatus on ka see, kui sa lihtsalt lähed ja kallistad endale lähedast inimest ilma mingi põhjuseta ja ütled talle, kui oluline ta sinu jaoks on. Sina tunned oma lähedasi kõige paremini ja tead, kuidas neile rõõmu teha.

6. Sea endale uueks aastaks üks huvitav väljakutse!

Kas sul on midagi, mida sa oled alati tahtnud teha, aga miskipärast pole seda ikka veel teinud? Langevarjuhüpe, mõne uue keele õppimine, tagasi kooliminek, raamatu kirjutamine, mõne uue hobi leidmine – ükspuha, mis see ka poleks, oluline on, et see pakuks sulle huvi ja oleks väljakutse! Mida põnevam, seda parem! 

7. Osta endale elustiilimärkmik “Buduaar BODY 2015”!

Buduaar BODY on sulle vähemalt kolmel põhjusel vajalik:

* aitab sul igapäevaselt supervormi hoida või seda saavutada, pakkudes süsteemset abi kaloritepõletamise ja trennikoormuse jälgimisel

* igakuine rahaplaan aitab tulud ja kulud kontrolli all hoida

* aitab kaasa sinu tervislikule toitumisele, pakkudes igapäevases kalendrivaates võimalust järge pidada ka veejoomise ja toidu kalorite osas

Loe märkmikust lähemalt siin

 

Imekaunist aastalõppu ja et kõik sinu soovid uuel aastal täituksid! Ära unusta, sa väärid parimat!

Karin Karu