75aastane Svetlana Madissmäe: ma olen seksikas lahtiriietuja, mitte strippar

75aastane Svetlana Madissmäe: ma olen seksikas lahtiriietuja, mitte strippar

Enamus inimesi läheb teatud vanuses pensionile, et rahulikult vanaduspõlve nautida, ent Lätist, Jurmalast pärit Svetlana Madissmäe (75) on hoopis teistsugune. Strippar Marco hea sõbranna Svetlana armastab tantsida ja end riidest lahti võtta ehk siis teisisõnu meeldib talle striptiisi teha. Ka praegu, 75aastaselt, käib ta pidudel erootilist tantsu tegemas ja seda suurima rõõmuga.

Enamik inimesi läheb teatud vanuses pensionile, et rahulikult vanaduspõlve nautida, ent Lätist, Jurmalast pärit Svetlana Madissmäe (75) on hoopis teistsugune. Strippar Marco hea sõbranna Svetlana armastab tantsida ja end riidest lahti võtta ehk siis teisisõnu meeldib talle striptiisi teha. Ka praegu, 75aastaselt, käib ta pidudel erootilist tantsu tegemas ja seda suurima rõõmuga.

Elukutselt on Svetlana silmaarst, ta pidas seda ametit Tallinnas 26 aastat järjest ning oli enda sõnul üsnagi tunnustatud. Ent see amet ei pakkunud Svetlanale sellist rõõmu nagu seda pakub striptiis. Aga kuidas on võimalik, et elukutselt silmaarst avastab enda jaoks ühel hetkel strippari töö? “Tegelikult on kõik väga lihtne – ma tundsin Strippar Marco vanatädi Illit, kes samuti Elvas elas ja tema kaudu sain Marcoga tuttavaks. Olime mõnda aega kirjavahetuses, meil oli palju ühist, millest rääkida. Sain Marcoga tuttavaks aastal 1995 ning lõpuks aastal 2003 otsustasin, et ma tahan hakata Marco pidudel tantsimas käima,” meenutab Svetlana, kuidas temast erootiline tantsija sai.

Svetlana tunnistab, et striptiisi tegemine toob talle rõõmsa tuju. “Mulle meeldib tantsida ja elu nautida, paljud ei saa minust aru, aga see on nende endi asi. Millegipärast arvatakse, et kui sul on vanust üle 70, siis sa peaksid kodus istuma. Mina nii ei arva,” naerab Svetlana, kellel on kaks täiskasvanud last!

Svetlana kohtub oma lastega korra aastas – tema tütar elab Saaremaal ja poeg Tallinnas. Nendest ta intervjuus rääkida ei soovi. 

Kusjuures Svetlana on käinud isegi Freedom Paradel tantsimas. “Jah, nii see on, Marco kutsus mind osalema, ütles, et värvikaid inimesi oleks vaja ja mina pidavat sobima. Käisin Freedom Paradel lausa kaks korda – 2003. ja 2004. aastal ja väga lõbus oli. Lisaks olen tantsinud mitmetes Eesti ööklubides – aastal 2006 Prives, siis 2009. aastal käisin Überblingenis, isegi kunagises ööklubis Angel olen käinud. Rahvas on mind alati hästi vastu võtnud, minu vanus pole kunagi probleemiks olnud.”

Ka erapidudel käib Svetlana heameelega erootilist tantsu tegemas, ent siinkohal on tal üks kindel tingimus – keegi peab talle autoga järgi minema ja pärast koju tagasi ka sõidutama. “Mulle meeldivad erapeod, kuigi ma pean tunnistama, et sellistele üritustele on natuke hirmutav minna, sest kunagi ei tea, mis nendel inimestel peas on, kes mind kutsuvad. See pole alati turvaline, aga kui ma tean, et auto toob ja viib, siis olen tavaliselt nõus,” tõdeb Svetlana ja lisab: “Näiteks siin alles hiljuti käisin ja esinesin 20 noormehele ja väga tore oli kusjuures. Ma toon inimestele rõõmu ja see on hea tunne.”

Uurime, kui palju Svetlana erootilise tantsimisega raha teenib. “Krooni ajal küsisin 700 krooni õhtu eest, nüüd võtan 60 eurot. Ma ei tee seda raha pärast, praegu käin umbes kord kuus erapidudel esinemas ja selle rahaga ära ei ela ju. Minu jaoks on see lihtsalt mõnus ja nauditav meelelahutus,” räägib Svetlana.

Svetlana rääkis meile ka sellest, kuidas ta end vormis hoiab. “Teen hommikuvõimlemist, käin ujumas ja sõidan jalgrattaga – igapäev umbes 20 km. Lisaks tuleb mul siin maal elades ka kõik vajalikud maatööd ise ära teha. Võin öelda, et olen oma kehaga rahul küll,” naerab Svetlana.

Striptiisi tehes ei võta Svetlana end täiesti alasti, ent see ei tähenda, et ta alasti suure rahvamassi ees olnud ei oleks. “Olen mitmel korral olnud kehamaalingumodell ja siis olen küll isegi ihualasti pidanud olema. Muidu on mul ikka seksikad kostüümid, milles ma tantsin.”

Ka strippar Marco muusikavideotes on Svetlana osalenud. “Alati ei taheta noori tibisid, sest nad on ühekülgsed. Seega jah, mind on valitud küll Marco videotesse taustatantsijaks, lisaks on mind näidatud telekas ja minust on juttu olnud ka ajalehtedes,” räägib Svetlana.

Svetlana näol on tegu väga enesekindla ja kuraasi täis naisega, kes nii mõnelgi külanaisel harja punaseks on ajanud. “Olen käinud keskealiste pidudel esinemas ja on ette tulnud küll, et mõni memme taadike on mulle järele jooksnud ja siis on tema abikaasa maruvihaseks saanud. See on päris naljakas! Aga üldiselt on meie külas siin Elvas mehed ära surnud, väga vähe on neid alles,” tõdeb Svetlana, kes igapäevaselt eelistab pigem noorte inimestega suhelda, sest nad annavad talle positiivset energiat. 

Svetlana tegeleb tantsimisega ka täna ning jätkab seni, kuni tahtmist on. 

Karin Karu