Abiellunud Nicky Hiltoni tuttav eestlanna: ükski Eesti tüdruk ei abiellu kunagi siniverelisega!

10. juulil toimus ärimaailma säravaim pulmapidu, sest paari läksid kaks maailmakuulsa ärisuguvõsa võsukest- Hiltonite hotelliketi omaniku noorem tütar Nicky Hilton (31) ja pangandusmogulite suguvõsa võsuke Jamie Rothschild (30). Uue aja rikaste esindaja Hiltoni vara väärtuseks peetakse umbes 600 mln eurot, samal ajal kui juba 19.sajandil planeedi rikkaimaks suguvõsaks peetud Rothschildide vara on hinnatud 650 miljardi euroni, omades investeeringud nii kinnisvaras, panganduses, kunstis kui isegi veiniäris.

10. juulil toimus ärimaailma säravaim pulmapidu, sest paari läksid kaks maailmakuulsa ärisuguvõsa võsukest – Hiltonite hotelliketi omaniku noorem tütar Nicky Hilton (31) ja pangandusmogulite suguvõsa võsuke James Rothschild (30). Uue aja rikaste esindaja Hiltoni vara väärtuseks peetakse umbes 600 mln eurot, samal ajal kui juba 19. sajandil planeedi rikkaimaks suguvõsaks peetud Rothschildide vara on hinnatud 650 miljardi euroni, omades investeeringud nii kinnisvaras, panganduses, kunstis kui isegi veiniäris.

Meie rääkisime New Yorgis elava eestlannaga, kes on oma sõnul Nicky hea tuttav. Pulmadest rääkides jäi ta kidakeelseks ja ütles, et tema siiski Londonis peetud pulmakülaliste nimekirjas ei olnud, kuid pulmad olla olnud piisavalt väikesed, et kõiki sõpru ei kutsutud.

Eestlanna ütleb, et nii Rothschildide kui Hiltonite perekonnas on traditsioonid väga tähtsad ning nende nimel ollakse valmis isegi lapsi varandusest ilma jätma. “See tähendab, et kui sa näiteks armud valesse inimesse ja tahad temaga abielluda, siis sa ei saa vanemate nõusolekut, sest sinivereline peab abielluma siniverelisega,” räägib naine, kes puutub lähedalt töötajana kokku igapäevase miljardäride eluga. Naine väidab, et ühtegi eestlast Hiltonite ja Rothschildide lähemas sõpruskonnas ei ole ja tõenäoliselt ei saa ka olema. “Nad on väga toredad inimesed ja näiliselt lihtsad, aga neil kehtivad karmid reeglid ja traditsioonid ja nad hoiavad tõelist sõpruskonda väiksena.” Nicky ja James on tema sõnul hea näide, kuidas kaks ilusat ja toredat väga rikast inimest üksteist leiavad ja tõesti armastavad, aga väga rikaste inimeste maailmas tuleb tihti ette ka seda, mida oleme lugenud vaid raamatus, et keegi peab kellegagi abielluma seetõttu, et pere varandust säilitada või suurendada ning armastusel ei ole sellega midagi pistmist. Naine ütleb, et talle meeldis väga ka see, kuidas James lendas Nicky isa juurde spetsiaalselt selleks, et isalt esimesena tütre kätt paluda. “See näitab mehe klassi,” ütleb ta.

Eestlanna ütleb, et see, et mõni ilus eestlanna võiks abielluda mõne tõelise finantsmaailma siniverelisega, on ebatõenäoline. “Eks nüüd viimastel aastakümnetel on juurde tulnud nn uusrikkaid, kes ka ise vaesest perekonnast ja kellele põlvnemine ja traditsioonid ei ole olulised. Seda välistada ei saa, et mõni eestlanna võrgutab ära mõne maailmakuulsa sportlase või meelelahutaja, küll aga see, et eestlanna abielluks Rothschildide või mõne traditsioonidega dünastia liikmega, on kindlasti välistatud. Eks neid on kindlasti, kes on mõne Rothschildiga koos pidutsenud ja võib olla isegi tiiba ripsutanud. See on kõik siniverelistele lubatud ja aeg-ajalt jõuavad erinevad sellised lood ka meediasse. Aga nagu ma ütlesin, siis mõne siniverelise abiellumine eestlannaga pole tõenäoline, sest meil pole ajalugu, traditsioone ega varandust, mis võimu juurde annaks. Ma arvan, et kui peaks juhtuma, et mõni sinivereline armuks eestlannasse nii väga, et läheks oma isalt luba küsima selle naisega abiellumiseks, siis pannakse ta valiku ette, et kas loobub perekonna pärandusest ja abiellub, või kuulub edasi dünastiasse ja võtab naise enda klassist. Keegi kedagi ei hülga ega tülli ei minda, lihtsalt selle järgi jagatakse ametiposte ja pärandust. Omas klassis abiellumine on väga väga oluline neile.” 

Eestlanna ütleb, et kuigi puutub oma töös kokku palju väga rikaste inimestega, siis talle isiklikult sellised mehed huvi ei paku. “Enamus nendest meestest teevad kõik, et oma perekonna vara hoida ja isegi kui ta armub sinusse, siis maksimum, mis sa sellest suhtest saad, on ilusa vaatega korter Central Parki veerel,  ilus auto ning mõned kallid ehted. Mind see ei rahulda, tahan perekonda, ühtsust, emotsionaalset sidet ja armastust ja see saab siiski tekkida, kui leiad endale mehe, kellega kuulud ühte sotsiaalsesse klassi. Loomulikult võib mees ka olla sinust kordades edukam, aga ta ei tohi olla kümneid tuhandeid kordi edukam. See ei too kellelegi õnne.”

End ise Ameerikas üles töötanud eestlanna lisab ka seda, et nii Nickyst kui Parisest on jäänud avalikkusele väga vale mulje. “Palju kajastatakse nende šoppamist ja seda, millised kuulsused on nende sõbrad, aga see on vaid tühine jäämäe tipp, mis teistele paistab. Seeläbi jätab meedia mulje, et tegu on mõttetute inimestega, kes tahavad ainult isa teenitud raha kulutada. See pole kaugeltki nii, aga eks see mulje on tingitud peamiselt sellest, et 99% inimestest, ei saa aru, mida tähendab olla miljon korda rikkam, kui nad ise on. See tähendab umbes seda, et kui sina ostad H&Mst lõdva randmega uue topi hinnaga 4,99 eurot, siis Parise või Nicky jaoks on see sama, kui nad ostavad uue Chaneli kleidi hinnaga 4999 eurot. Kui sinu pulmakleit maksab 700 eurot, siis Nicky Valentino kleit (all pildil) oli 70 000 eurot. Eestis ei saa sellest keegi aru, arvatakse et Sõõrumaa või Karu on rikkad, aga tegelikult on nad natuke rikkamad kui tavainimene, maailma mõistes siiski kerjused, kes rabelevad iga päev tööd teha, et lapsi keskpärasesse Euroopa erakooli saata ja ise Mersu uue mudeliga sõita. Ma ei taha kedagi solvata, aga nii on. Siniverelisusest on Eestis asi väga kaugel.” 

Buduaar.ee

 

Pildid: Nicky Rothschild Instagram, Scanpix