ABIPALVE! Kristiina peagi sündiv poeg vajab abi, et ellu jääda

ABIPALVE! Kristiina peagi sündiv poeg vajab abi, et ellu jääda

Tallinnast pärit noor naine Kristiina Mihkelsoo on 35ndat nädalat rase, eelmisel nädalal teatasid arstid talle aga kurva uudise, nimelt on tema sündimata pojal südamerike – aordi koarktatsioon ehk ahenemine. Eelmise aasta mais kaotasid Kristiina ja tema mees Andres oma esimese poja sama südamerikke tõttu. Ainus võimalus praegu veel sündimata poega päästa on sõita Saksamaale German Heart Institute nimelisse haiglasse, kus Kristiina saaks lapse ilmale tuua ja talle antakse kohest ravi. Selleks on Kristiinal vaja teie, armsad lugejad, abi!

Tallinnast pärit noor naine Kristiina Mihkelsoo on 35. nädalat rase, eelmisel nädalal teatasid arstid talle aga kurva uudise, nimelt on tema sündimata pojal südamerike – aordi koarktatsioon ehk ahenemine. Eelmise aasta mais kaotasid Kristiina ja tema mees Andres oma esimese poja sama südamerikke tõttu. Ainus võimalus praegu veel sündimata poega päästa on sõita Saksamaale German Heart Institute nimelisse haiglasse, kus Kristiina saaks lapse ilmale tuua ja talle antakse kohest ravi. Selleks on Kristiinal vaja teie, armsad lugejad, abi!

Eesti haigekassa hüvitab ravikulud ainult osaliselt ja ülejäänud 30 000 eurot tuleb Kristiinal ja Andresel endal leida. Aega on vähe ja sellist raha neil ei ole, seega paluvad nad Eesti rahva abi! Ka väike toetus on ülioluline ning võib päästa Kristiina sündimata poja elu. 

Kõik, kes saavad vähegi aidata, siis raha saab kanda sellele kontole: Swedbank: EE142200221002490662 Kristiina Mihkelsoo

Siin on ka Kristiina ametlik pöördumine Facebookis! 

ABIPALVE!

KALLID SÕBRAD, TUTTAVAD JA TUTTAVATE TUTTAVAD!
Kahjuks oleme me sattunud olukorda, kus peame kasutama Facebooki võlujõudu ja pöörduma teie poole suure abipalvega. Meie pisikene poja on täna kõhus 35-nädalane, eelmisel nädalal saime teada, et meie pojal on südamerike (aordi koarktatsioon ehk ahenemine).
Eriti kurb ja kohutav on see meie jaoks, kuna alles eelmise aasta mais kaotasime oma esimese poja sama südamerikke tõttu. Tookord avastati sama südamerike juba raseduse keskel ja arvati, et tegemist on kerge südamerikkega, mida Tartu arstid saavad opereerida. Pärast sündi aga selgus, et rike on tõsisem kui arvati ning Eestis opereerida ei ole võimalik. Meie poja suri 3-päevasena.
Nüüd seisame täpselt sama olukorra ees ja kuna me ei saa seekord enam kindlad olla, et meie lapse elu Tartus päästa suudetakse, tahame anda talle vähemalt parima võimaluse mujal. Tänu dr Šoisi abile oleme ühendust võtnud Saksamaal asuva German Heart Institute´ga ning saanud positiivse vastuse nende juures sünnituseks ja lapse raviks. Eesti haigekassa hüvitab kahjuks ravi ainult osaliselt ja ülejäänud 30 000 eurot peavad vanemad ise leidma. 
Kuna aega on väga vähe ja tegemist on väga suure summaga, siis paluksime teie kõigi abi, kui teil on vähegi võimalik toetada ja anda väike panus meie poja elule….. 
PALUME KÕIGIL SEDA ABIPALVET JAGADA KA OMA TUTTAVATELE.
JUBA ETTE VÄGA TÄNULIKUD
Kristiina ja Andres
Swedbank: EE142200221002490662 Kristiina Mihkelsoo