ANITA SIBUL JAGAS nippe, kuidas edukaks saada

kuvatõmmis

Uudised.ee

Eelmisel nädalal toimus Solarise keskuses Goldtime uue kollektsiooni esitluspidu, kuhu olid kohale tulnud palju tuntud naised. Teiste hulgas ka suunamudija Anita Sibul, kes avas vestluse käigus endast nii mõndagi põnevat.

Anita rääkis intervjuus lähemalt luksusliku elustiili presenteerimisest ja suunamudija tõdes, et eks inimesed näitavad sotsiaalmeedias alati oma parimaid hetki. ”Me ei räägi sellest, kui elus on midagi halvasti. Kõik, mida ma Instagramis näitan, see on päriselt olnud, aga seal kõrval on ka seda, mida ma ei saa või ei taha näidata,” tunnistas ta.

Kuidas aga saada edukaks suunamudijaks? “Su postitus peab midagi pakkuma (inspiratsiooni, informatsiooni või meelelahutust) ja kui see välja ei tule, siis ehk rääkida teemadel, millest paljud ei räägi – need võivad olla ka tabuteemad, mis inimestele midagi pakuvad.

Ausus ja avatus on kindlasti asjad, mis aitavad. Üle ega ümber ei saa ka sellest, et hästi järjekindel peab olema, et inimestele mällu jääksid ja koguaeg meelde tuleksid,” avaldas Anita.

Vaata intervjuud lähemalt siit