ANITA SIBULALE SAI osaks väga ebameeldiv vahejuhtum

erakogu

Buduaar

Suunamudija Anita Sibul teab väga hästi, kuidas elu nautida ja ta teeb seda täiel rinnal. Näiteks võttis kaunitar jälle kord aja maha ning suundus reisile.

Sellega seonduvalt tabas teda aga lennujaamas väga ebameeldiv vahejuhtum.

Nimelt andis Anita lennujaamas oma pagasit ära ning esitas PCR testi. Töötaja uuris seepeale, kas naisel uuemat testi ei ole, millele sai eitava vastuse. “Sina täna ei lenda,” teatas seepeale töötaja.

Ta lisas, et Saksamaale on vaja testi, mis on tehtud hiljemalt 48 tundi enne reisi. “Ei, see on 72 tundi. Seal on ainult vahemaandumine. Lennufirma poolt saadetud kirjas on sama info. Ma tean kindlalt, et ma saan lennata,” vaidles Anita vastu.

Töötaja jäi aga endale kindlaks ning ütles, et Anitat lennukile ei lasta. Seepeale sekkus vestlusesse ka kõrvallauas olev töötaja: “Jah, PCR test peab olema hiljemalt 72 tundi enne tehtud, seega saab ta lennata.”

“Ja teate, mis ta siis mulle selle peale ütles? “Hiihii, ma ei suuda end kurssi viia koguaeg muutuvate reeglitega!” Vabandage, aga sina oled see, kes kontrollib, et inimestel oleks kõik õigesti tehtud. Kuidas sa saad oma tööd teha, kui sa reegleid ei tea? Väga ebaviisakas käitumine. Esiteks ei tea, mis tema töö on ja teiseks, ei mingit vabandamist. Ainult naer,” oli Anita vahejuhtumist šokeeritud.