ANNA-MARIA MAKKO toob Buduaari turule müügiks 20 kaunist kevadkleiti

3 kommentaari

Juba sel nädalavahetusel jõuab Buduaari turg Kultuurikatlasse, kus kahel järjestikusel päeval leiab aset meeletu ostupidu. Eesti suurim ostupidu toimub uuenenud kuues, kus rõhk on pööratud peamiselt brändikaupadele. Tegemist on kõige lõbusama, ilusama ja müüjaterohkema turuga Eestimaal. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare ja moeloojaid.

23.–24. märtsil Kultuurikatlas toimuval ostupeol saab nautida nii moodi kui melu. Homsel Budaari turul on teist korda müümas ka Seitsmeste uudiste reporter Anna-Maria Makko, kes on alati glamuuriüritustel eelistanud kanda Eesti kaunist moedisaini.

Reporter tunnistab, et on aegade jooksul tellinud erinevatest veebipoodidest hunniku asju, mis jäänud uutena kappi seisma kuna pole tegumoelt või suuruselt sobinud. “Ma tegin oma kapis revideerimist ja selgus, et saan müüki tuua lausa 20 uut või vaid korra-paar seljas käinud kevad-suvekleiti, mille hinnad jäävad 10-20 euro vahele. On romantilisi ja vintage stiilis kleite ja on ka paar päris disainerkleiti, mille hind veidi kõrgem, kuid siiski väga palju soodsam omahinnast,” kirjeldab Makko müüki paisatavat kraami.

“Lisaks tuleb müüki ka kaunis roosa kleit, mille soetasin kunagi Evelin Ilveselt ja mis omakorda tehti talle ühe eksootilise välisreisi ajal. See on väga šikk. Samuti on mul palju esemeid Briti brändidelt nagu Principles, George, Atmosphere, Dorothy Perkins jne. Neiud-daamid leiavad soodsalt jakke, toppe ja isegi kauneid kevadmantleid.

Eelmise aasta müügikogemus oli äärmiselt positiivne ning kinnitan, et minult saab tõesti soodsat kaupa suurusele 36-40 ning alati on tingimisruumi kui ese ikka väga meeldib,” lisas Makko. 
Triibuline iludus, mille Anna-Maria Malta reisilt ostis, aga osutus veidi suureks (38-40 suurus)
Kaunis Oh My vintage komplekt (sobib lõpetamisele, suurus XS-S)
Evelin Ilveselt soetatud roosa kleit, mis tehtud talle eritellimusena (38-40 suurus)