ANNE VESKI: tele teeb sind sõbraks inimestega, keda sa tegelikult ei tunne

Sigrid Tamme

Meisi Volt

Legendaarne superstaar Anne Veski teab, et just tele on see, mis teeb kuulsaks ja hoiab staari pildis. Ka oma tähelelennu eest tänab lauljanna just telet. Mis aga on need saated ja sarjad, mida naine ise vabal ajal jälgida armastab? Buduaar uuris järele!

“Ma ikka alati ütlen seda, et kui ei oleks televisiooni, ei oleks ka sellist artisti nagu Anne Veski. Minu karjääri alguses oli televisioonil väga suur roll. Praegu olen ma selline, et olen nädala alguses kodus ja õhtuti panen kell seitse televiisori tööle. Vaatan “Ringvaadet”, siis “Reporterit” ja kuni “Aktuaalse Kaamerani” välja,” kostis Anne Veski Buduaarile, et talle meeldib telerit vaadata ning on harjunud seda tegema. “Ma ei ole veebipõhine uudiste jälgija,” lisas lauljanna.

Muidugi pidime uurima, kas uudistesaated on ainus asi, mida legendaarne artist vaadata armastab ning selgus, et Veski lubab endale ka meelelahutust. “Ma vaatan ka mõnda seriaali, näiteks “Lahutus Eesti moodi” mulle meeldib. Vahel vaatan “Õnne 13”, aga muidu jälgin pigem ikka “Esimest Stuudiot” ja eelistan uudistesaateid.”

Tele suurimaks saladuseks ja võluks peab armastatud artist telemaagiat, mis viib vaataja teise inimese koju. “Istud diivanil ja justkui istuks see teine inimene sinu kõrval. Lähed poodi ning näed seal tuttavat nägu, sa isegi ei tea, kes ta täpselt on, aga ütled talle tere ning pärast meenub, et nägid teda kuskil saates. Ma tahan öelda seda, et tele teeb sind sõbraks inimestega, keda sa tegelikult ei tunne.”

Kui midagi on Eesti telemaastikult puudu, siis Veski sõnul võiks rohkem olla lahedaid muusikasaateid.