ANNI RAHULA RÄÄKIS, kui palju maksab Maltal jahil ööbimine

Külli Rummel/TV3

Buduaar

Jalgpallikohtunik Anni Rahula puhkab hetkel koos abikaasa Tomi ja tütar Rubiga Maltal. Oma puhkusest on naine ka sotsiaalmeedias kaadreid avaldanud ning saanud ka mõningaid küsimusi reisi kohta.

Näiteks on Anni postitanud pilte, kus on näha, et nad ööbivad Maltal jahil ning just selle kohta on naine ka kirju saanud. Nimelt on temalt küsitud kui palju maksab Maltal jahil ööbimine.

“Jahi osas on ka palju küsitud, et kui mitu tuhat see öö maksab?! Ma üldjuhul rahast ei räägi (kui just investeerimisest juttu pole), aga kuna aktuaalne, siis vastan ära. Tegelikult oli see täitsa hotelli hinnaga. Selle tõttu valisime alguses jahi ja tõesti vägev. Aga kolime ka siin olemise jooksul,” vastas ta.

“Ja kuidas siia tulek toimus? Tegime kõik (enda raha eest – aktuaalne teema, nii et mainin ära) COVID testid. Isegi Rubi (ta oli testimisel vapper, aga ikka natuke keeruline oli), aga tema testi ei tahetud piiril. Veidi kehv tunne oli ka, et pidi laps sellise asja läbi tegema, aga tegelikult tarvis polnud. Samas parem kõik kontrollitud,” lisas Anni Instagramis.