Reklaam sulgub sekundi pärast

ANU SAAGIM KÄIB kohtamas kahe mehega korraga!?

Bravuuritar Anu Saagimi ja Ristomatti Ratia lahutasid eelmise aasta veebruaris oma 20 aastat kestnud abielu. Lahutusest hoolimata peab paar siiani peaaegu igapäevaselt omavahel ühendust. Nad näevad teineteist küll harvem, sest Ratia elab praegu vanadekodus ning vajab reisimiseks abi, vahendab Soome ajaleht Iltalehti. 

Endise abikaasa haigestumine Alzheimeri tõvesse ei tulnud Saagimile üllatusena, sest mees kannatas mäluhäirete all juba nende abielu ajal. Ka ei ole naine jäänud Ratiat taga nutma. 

"Meil oli Ristomattiga suurepärane suhe. Kui oleksime samas firmas edasi töödanud, arvan, et oleksime olnud koos kuni lõpuni välja. Meil ei läinud halvasti, aga meie abielul polnud enam mõtet," tunnistas Saagim.

Ainus asi, mida naine kahetseb on see, et ta lisaks poeg Robinile rohkem lapsi ei saanud. Muidu on bravuuritar oma praeguse eluga aga väga rahul. Viimased 1,5 aastat on ta töötanud Õhtulehe veebi loovjuhina ning lisaks veab naine kahte veebisaadet: "Hommikusöök staariga" ja "Puuduta mind." Ka esineb ta koos Kethi Uibomägi ja Liina Pulgesega "Head tüdrukud nii ei tee" jutuõhtutel ning koos Reet Härmatiga veavad iluhoolikud äri. 

Ka eraelus on Anul kõik hästi. Ta käib kohtamas kahe mehega, kellest üks elab välismaal ja teine on Eestis elav välismaalane. Avalikkuse ette naine siiski kumbagi meest tuua ei soovi. Saagim heidab intervjuus nalja, et peale selle artikli ilmumist pole tal ilmselt enam kumbagi meest. 

"Sellist meest ei ole sündinud, kellega ma veel koos elada sooviksin. Olen väga valiv. Alguses kõlbab meestele kõik, kuid siis mingil hetkel see muutub. Mul on olnud palju mehi, kellest ma vaimselt sõltuv olen olnud ja olen teinud nii nagu mehed tahtnud on. Peale lahutust saan teha esimest korda elus seda, mida mida tahan," sõnas Saagim.