ANU SAAGIM: “Šampanja on ainus alkohoolne jook, mis naist kaunistab!”

Bravuuritar Anu Saagim ja jumestuskunstnik Reet Härmat on naised, kes teavad, mis nad väärt on. Parimad sõbrannad on imehästi kursis sellega, kuidas peol tähelepanu tõmmata ja see korralikult käima tõmmata. Mis on aga üks õige pidu ilma šampanjata – just seda meelt on nii Anu kui ka Reet. Värskes Buduaari ajakirjas naised oma alkoholitarbimisest lähemalt rääkisidki. 

“Jah, see on tõsine katsumus ilma klaasita pildile jääda, sest tõeliselt glamuursel üritusel pakutakse head šmpanjat ja seda iluhoolikud armastavad,” rääkis Reet. 

Anu jätkas: “Jah, meie soontes voolab šampanja. Vaid piiratud kujutlusvõimega inimene ei suuda leida põhjust, et nautida seda maagilist kihisevat märjukest. Šampanja sobib meile nii tähistamiseks kui ka muremõtete uputamiseks. See on ka ainus alkohoolne jook, mis muuseas naist kaunistab. 

Ja mis kõige toredam, šampanja on ka erakordselt tänuväärne jook, kuna sobib absoluutselt iga toiduga. Asjata ei nimetata seda jumalannade joogiks, kes me Reeduga ka kahtlemata oleme. Öeldakse küll, et see jumalik nektar on loodud eriliste sündmuste tähistamiseks, aga meie jaoks muudab klaasike kihisevat võluväel luksuslikuks ka täiesti tavalise teisipäeva või aitab laupäeval kribada kas või Mount Everesti tippu.”

Loe Buduaari kaanestaaride täispikka intervjuud värskest ajakirjast