ARGO ADERI ABIKAASA avaldas enda nägemuse mehe seksiskandaalist

ARGO ADERI ABIKAASA avaldas enda nägemuse mehe seksiskandaalist
erakogu

Täna hommikul tuli ilmsiks jahmatav uudis eratreener Argo Aderi ja tema abikaasa Maarja suhte kohta. Nimelt langes mees pärast kaksikute sündi sügavasse depressiooni ning hakkas Maarja heale sõbrannale seksisõnumeid saatma.

Selle peale avaldas Maarja Instagramis ka enda nägemuse kogu loost.

“Ega tegelikult polegi miskit nii põnevat mul kirjutada, kui et sügisel tõesti oli Argol depressioon ja väga rasked ajad. Ikkagi kolm pisikest last. Sünnituse järgne depressioon ei teki ainult emadel, see võib tekkida ka isadel, aga sellest ei räägi väga keegi. Lisaks see raske koroona aeg .. ja nii ta läks,” kirjutas naine, kes eelmisel sügisel kaksikutest poisid sünnitas.

“Meie Argoga olime ka sügisel mingi aja suhte pausil ning kasvatasime oma tublisi lapsi koos. Argo on, oli ja jääb maailma parimaks isaks oma lastele. Sellest pausist teavad meie omad inimesed, kuid jah, pole sellest palju rääkinud, kas ka peaks?”

Maarja kinnitas, et ta on siiski teadlik kõikidest asjadest, mis sellel ajal juhtus ning on kõigega rahu teinud. “Hetkel oleme Argoga koos ning tugevamad kui iial enne, meil on nii armsad lapsed, keda kasvatada ning kelle nimel tööd teha. Eks kõigil on elus raskemaid aegu, ei ole kellelgi nii ideaalne kui instas välja näidatakse ja see ongi okei, kes ikka raskusi soovib niiväga jagada… Aga õpime kõik sellest!

Mu hea sõbranna ütles just üks päev, et nõrgad lähevad lahku, aga tugevad paarid jäävad kokku. Meie oleme koos ja õnnelikud. See teine pool, kellest on artiklis jutt, sellest mina ei räägi, temale soovin vaid head. Ärge siis Arksi hukka kohe mõistke.

Minu jaoks on ta alati maailma parim mees ja selleks ka jääb. Rasked ajad on ikka ületamiseks ju!! Hoidke oma lähedasi, hoiame üksteist, vähem vihkamist ja kättemaksu siia ellu palun. Meie lähme edasi koos ja käsikäes … nii nagu lubasime oma pulmapäeval. Aitäh tähelepanu eest, nendel teemadel ma kommentaare ei jaga.”

 

 

Sarnased artiklid