ARMAS FOTO: VÄRSKE ISA Daniel Levi Viinalass naise ja beebiga

Daniel Levi Viinalass ning tema imekaunis abikaasa Eleri said eelmise nädala kolmapäeval, 4. aprillil esimest korda lapsevanemateks - perre sündis kauaoodatud tütar, kes sai endale nimeks Elviine Viinalass. Nüüd, mil uue ilmakodaniku sünnist on möödas kuus päeva, võttis perekond ette esimese jalutuskäigu koos beebiga.

Daniel Levi Viinalass ning tema imekaunis abikaasa Eleri said eelmise nädala kolmapäeval, 4. aprillil esimest korda lapsevanemateks – perre sündis kauaoodatud tütar, kes sai endale nimeks Elviine Viinalass. Nüüd, mil uue ilmakodaniku sünnist on möödas kuus päeva, võttis perekond ette esimese jalutuskäigu koos beebiga.

Veel mõned tunnid enne seda, kui avalikkuse ette jõudis rõõmustav uudis tütre sünnist, palus Daniel läbi sotsiaalmeedia inimeste abi – nimelt soovisid nad Eleriga võimalikke ideid, mida tütrele nimeks panna. Siiski tundub, et nimi sai valitud kahekesi olles – Elviine oleks justkui kombinatsioon Eleri ja Viinalassi nimedest.

Täna jagas Daniel aga kaunist kaadrit pere esimesest jalutuskäigust kolmekesi oma Instagrami story‘s ning kirjutas pildi juurde kommentaariks: “Esimene jalutuskäik.”