Armukadedus? 10% naistest ei luba oma mehel võõra naise alastifotosid vaadata

Armukadedus? 10% naistest ei luba oma mehel võõra naise alastifotosid vaadata

Kas Eesti naised on armukadedad ja kuidas on lood nende enesekindlusega – Buduaar viis mõni aeg tagasi lugejate seas läbi huvitava küsitluse, kus me tahtsime teada, kas naised lubavad oma meestel võõraste naiste alasti fotosid vaadata!  Küsitluses osales 1348 naist, kellest 35% tunnistasid, et neil ei ole selle vastu mitte midagi. Kõige suurem protsent vastanutest, milleks oli 41%, tõdesid, et neile ei meeldi, kui mees teiste naiste alasti fotosid vaatab, ent samas nad ei keela seda oma mehele. Vaid 7% naistest teatasid, et nende mehed ei vaata üldse võõraid naisi. 

Kas Eesti naised on armukadedad ja kuidas on lood nende enesekindlusega – Buduaar viis mõni aeg tagasi lugejate seas läbi huvitava küsitluse, kus me tahtsime teada, kas naised lubavad oma meestel võõraste naiste alasti fotosid vaadata! 

Küsitluses osales 1348 naist, kellest 35% tunnistasid, et neil ei ole selle vastu mitte midagi. Kõige suurem protsent vastanutest, milleks oli 41%, tõdesid, et neile ei meeldi, kui mees teiste naiste alasti fotosid vaatab, ent samas nad ei keela seda oma mehele. Vaid 7% naistest teatasid, et nende mehed ei vaata üldse võõraid naisi. 

Leidus ka naisi, kes tunnistasid, et nad lihtsalt ei luba oma mehel võõra naise paljaid pilte vaadata – 10% küsitluses osalenutest valisid sellise vastusevariandi.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti naistele ei meeldi, kui mees vaatab teiste naiste pilte, ent väga väike protsent on selle vastu. 

Täpne info küsitluse tulemuste kohta on siin:

41% – see ei meeldi mulle, aga ma ei keela seda

35% – mul pole selle vastu midagi

7% – minu mees ei vaata paljaste naiste pilte

7% – minu mees võib ainult koos minuga selliseid pilte vaadata

10% – mina ei luba oma mehel paljaste naiste pilte vaadata

 

Kuidas sina sellesse suhtud – kas lubad oma mehel võõraste naiste alastipilte vaadata?

 

Buduaar