Artjom Savitski: Liis Lemsalu on väliselt väga enesekindel ja ilus naine, aga seest armas, kerge ja hõljuv!

Artjom Savitski
Artjom Savitski — FOTO: Valeria Melnikova

2011. aastal seisis Liis Lemsalu saates „Eesti otsib superstaari“ kohtunike ees. Saates „Salalaul“, kus tuntud inimeste auks kõlavad muusikalised etteasted lähedaste või armastatud artistide poolt, seisis kohtunik Mihkel Raud hoopis Liisi ees. Mihklit toetasid tema esitusel Liisi teekonnakaaslased superstaarisaatest – Artjom Savitski, Teele Viira ja Triin Niitoja. Artjom Savitski ütles, et kui sai kõne, et saates „Salalaul“ laulab Liisile Mihkel Raud ja plaanis on kaasata ka teisi superstaarisaate osalejaid, oli ta kohe rõõmuga nõus, sest superstaarisaates osalemine oli talle olulise tähtsusega.

Nostalgiline taaskohtumine

Artjom meenutab, et superstaarisaate ajal oli kollektiiv tore ja saadi suurepäraselt läbi. Ehkki tegu oli võistlusega, rivaalitsemist tema sõnul ei olnud. Kui keegi välja kukkus, tunti kaasa. „Võibolla olime ka noored ja ei teadvustanud piisavalt, et tegemist on konkursiga,“ pakub Artjom.

Kui saates oli läbisaamine väga hea, siis pärast saadet läksid siiski kõik noored lauljad oma teed. Nüüdseks kohtutakse ikka sündmustel ning tervitatakse. 

„Ma polnud Teelet ja Triinu pikka aega näinud – saime üle pika aja koos laulda ja nii tore oli kuulda, kui hästi ja professionaalselt kõik laulavad,“ kommenteerib Artjom enda emotsioone etteastest.

Liis ongi väga armas inimene

Ka Liisi oli tal rõõm näha. Küsimuse peale, kas Liis on päriselus nii armas kui tundub, kinnitab Artjom, et Liis ongi väga armas inimene – väliselt väga enesekindel ja ilus naine, aga seest armas, kerge ja hõljuv. Selle 10 aastaga, mis superstaarisaatest möödas on, on temast sirgunud küps ja eneseteadlik naisterahvas. 

Rõõm oli näha ka Mihkel Rauda, kes superstaarisaates pigem vürtsikate kommentaaride jagajana tuntud oli. Artjom kirjeldab, et ta oli karm kohtunik, kelle sõna maksis ja kelle jalgu ei julgenud jääda.

Ta muigab, et eks ta ikka kartis kunagi Mihklit, kui midagi esinemisel vussi ajas, aga üldiselt oli ta üks Mihkli favoriitidest ning on kohtunikule tänulik, et too seisis tema eest, et ta saates järjest kõrgemale saaks.