BALBIINO: BUDUAAR SUMMER MODEL 2018 võitja ja voorude parimad

Buduaar on juba üheksandat aastat järjest läbi viinud suurt suvemodelliotsingut, et leida Eestimaa pealt üles säravad ja julged modellihingega kaunitarid, kellega koos hakata läbi viima erinevaid ilu ja modellioskusi nõudvaid projekte. 

Laupäeval, 4. augustil toimus Pärnu rannas ja ööklubis Sunset suure modellivõistluse “BALBIINO: Buduaar Summer Model 2018” finaalpäev, kus lõppvõistlusele pääsenud kümme kaunist naist esinesid ja võistlesid omavahel viies erinevas voorus. Päev algas mööda promenaadi randa saabumisega ja tüdrukud jagasid rannarahvale peasponsori Balbiino poolt kaasa antud uusi Classic sarja jäätiseid.

Peale enese tutvustamist algas meeleolukas tantsuvoor, mille auhinnaks oli Lorenz Naturalsi poolt 250 euro väärtusega spaapuhkus. Tantsuvooru kindla võidu võttis endale Marianne-Maria Matsalu, kes sai pärjatud ka päeva parima promotüdruku tiitliga.

 

Järgmistes võistlusvoorudes olid võidukad finalistid MG Beauty toodete telereklaami voorus Kadi-Liis Saarse ja Jevgenia Sorokina, kelle toote müügitekstid ja esitlus olid kõige lihvitumad.

Reklaamfotodele poseerimisel andis žürii auhinna ja võidu üle Sindy Tsukkerile, kes tõusis esile ka omapoolse kaasamõtlemisega, millised poosid on kõige enam just ka reklaamimas Balbiino jäätiseid ja peaauhinna võiduks olevat SUP aerusurfilauda. 

 

Buduaari suvemodelli valimine sai kulminatsiooni suve kõige kuumemas ööklubis Sunset, kus astuti veel ühe võistlusvooruga publiku ette ning kus kuulutati välja kõikide võistlusvoorude parim, kellele kuulub tiitel BALBIINO: Buduaar Summer Model 2018″

Ööklubis Sunset anti üle ka Glanz & Glamuur ja meigibrändi Parisax eriauhind kõige glamuursemale modellile, kelleks oli taas kord Sindy Tsukker. 

Õhtuseks viimaseks võistlusvooruks oli catwalk. Finalistidel oli au esitleda eestimaise moebrändi Donna Nordica kleite. Parimaks moe-show catwalk‘i modelliks valis žürii Terezah Kunnbergi.

 

 

Kõikide voorude parimaks ja Balbiino: Buduaar Summer Model 2018″ peavõitjaks kuulutas meie suurima toetaja Balbiino esindaja Terje Vaiksaar särava ja kauni finalisti Marianne-Maria Matsalu. 

Marianne-Mariat ootab peagi ees modellitöö Buduaari ajakirjas. Palju õnne võitjatele ja tänud kõikidele kaunitele ja säravatele finalistidele. 

Finaalürituse galeriid ka peagi meie veebis!