BERIT SAL-SALLER SATTUS ootamatu lõpuga autoõnnetusse

Muusik Hendrik Sal-Salleri abikaasa Berit Sal-Saller sattus käesoleva nädala neljapäeval omapärasesse autoõnnetusse. Nimelt sõimati naine õnnetuse tagajärjel vene keeles läbi, kuigi tema üldse õnnetuses süüdigi polnud. 

Berit Sal-Saller jagas neljapäeval aset leidnud seika Facebookis. “Ma sain jälle sõimata, jeeee!!! Oligi juba paar päeva liiga rahulik olnud (mis oli muidugi tingitud sellest, et veetsin pühad meeldivas sõprade seltskonnas). 

Ootasin eile autoga Tallinna kesklinnas sõiduteel foori taga rohelist tuld, paremal pool olid risti parkimiskohad. Ühel hetkel üks auto tagurdas paremasse esikülge. Mingi tädi lendas sealt välja ja selle asemel, et vabandada ja uurida, mis jama ta korraldas, pistis vene keeles röökima, et mida ma siis seisan oma autoga tema auto taga ja mingu ma eest ära, tal on kiire,” kirjutas Berit sotsiaalmeediasse. 

Ta jätkas: “Selgitasin eesti keeles, et “Stop, kuskile ei lähe, vaatame kõigepealt kahjud üle ja kui vaja, kutsume politsei”. Tädi eestikeelne sõnavara piirdus karjetega “Kus see auk? Kus see auk?” (häälda vene aktsendiga ja kiiresti, kõlab: “Kusseauk! Kusseauk!), saadetuna venekeelsetest roppustest. Napilt oleks tahtnud talle anatoomia alase loengu pidada, aga noh täiskasvanud inimene  peaks ise teadma, kus see auk on. Lõin siis kah oma venekeelse tumedama sõnavara letti, mille ehitustöömeestelt mitme aasta jooksul omandasin  tõmbas veits tagasi.

Õnneks tagurdas rehvi/velje pihta ja mõlki polnud. Me ei lahkunud sõpradena, aga oli ikkagi omamoodi huvitav kogemus!”