BIKIINIFITNESSIST HELENA MANG avaldas millal ta OnlyFansiga liitub

BIKIINIFITNESSIST HELENA MANG avaldas millal ta OnlyFansiga liitub
erakogu

Viimasel ajal on OnlyFansiga liitunud mitmed “Rannamaja” saatest tuntuks saanud näod. Seega pole imestada, kui inimestel tekib küsimus, millal liituvad kõnealusega portaaliga ka teised tuntud Eesti inimesed.

Näiteks uuriti seda bikiinifitnessitar Helena Mangi käest. “Mis seda only fansi puudutab, siis ausaltöeldes ei saa fenomenist aru. Internett tasuta materjali täis, miks maksta millegi eest mida saab pornhubist vms kohast tasuta?

Ok, 1-2 inimesel on konkreetse inimese kultus, aga kus tuleb mass? Ja kui mul rahahäda tuleb kimbutama, lähen  palgatööle tagasi. Tegelt oskan nii mõndagi peale kangi tõstmise, ausalt ka,” selgitas ta.

“Jah, meie lavavorm on suht napp ja selle alaga tegelemiseks peab olema üksjagu edev. Sellele vastu ei vaidle. Aga mitte oluliselt napim kui näiteks 100m jooksjal. Ise ikkagi pean ennast ennekõike sportlaseks ja see kanal on enamasti seotud trenni ja toiduga. Vahel viskab sisse ka koeri, lapsevanema ja päevakajalisi teemasid, aga sellega enamvähem ka piirduks,” selgitas Helena, et pole loota, et naine niipea, kui üldse OnlyFansiga liituks.

Sarnased artiklid