Brigitte blogi seekordses postituses näeme, kuidas sündis Buduaari järgmise numbri esikaaneseeria, kus hiilgab ei keegi muu kui kaunis Brigitte Susanne Hunt ise. Pildistamise päev sai alguse meigi ja soenguga, mille teostas Brigittele jumestaja Grete Lill. Edasi suunduti imeliselt kaunisse ja buduaarilikku lokatsioonikohta, kus fotograaf Maksim Toome püüdis pilti graatsilise ja kelmika seeria, mida saame kõik imetleda juba detsembri lõpus, mil uus ajakiri ilmub. Kaaneseerias kaunistasid Brigittet Glanz & Glamuuri säravad ja glamuursed ehted, mis said kokku kombineeritud Marc & Andre seksika ja ülimalt naiseliku pesuga. “Kirsiks tordil” võime Brigittet näha ka Ketlin Bachmanni muinasjutulises haute couture kleidis. 2020 aasta esimene Buduaar jõuab müüki juba detsembri lõpus, seniks aga saame piiluda blogist, mis pildistamisel täpsemalt aset leidis.
STAR FM Grillfestil Pärnus — FOTO: All Media Eesti Lahedat lugemist Star FM kogus Grillfestil heategevusliku loteriiga rekordilise summa
Franz Raver — FOTO: Siiri Kumari Ilu ja Mood Tartu disainer tõi Antoniuse moeetendusel lavale perekonnaloo ja küsimuse: kas kõige jätkusuutlikum rõivas on see, mis on säilinud 90 aastat?
EUIPO kampaania — FOTO: EUIPO Nipinurk Uuring: tarbijad on valmis hea disaini eest rohkem maksma, kuid võltsijad kasutavad seda ära