BRIGITTE SUSANNE HUNT annab oma raha ära?

Power Hit Radio saatejuht ja TV3 blogija Brigitte Susanne Hunt on tuntud oma julgete väljaütlemiste poolest ning iga mõne aja tagant meeldib talle sotsiaalmeedias mängida levinud “sina küsid, mina vastan” mängu. Et aasta 2018 on peagi läbi, otsustas Brigitte vastata kõikvõimalikele küsimustele, mis on seotud sel aastal toimunuga ja nagu selgub, siis oleks naine valmis loobuma kogu oma rahast – aga mis eesmärgil?

Nimelt palus ta endale esitada küsimusi: “Mis oli mu TOP … (misiganes) ning üks jälgija soovis teada, mis oli Brigitte jaoks selle aasta kõige kurvem hetk. 

“Jõuluaeg on kohati kurb. Ma ei suuda vaadata “Inglite aega” ega muid jõulusaateid, kus ma näen, et leidub inimesi, kes on haiged või õnnetud. Ma annetan raha lugusid vaatamata. Mul on nii kahju ja mul alati pisarad voolavad neid saateid kasvõi 2 minutit vaadates. Ma tahaksin neid kõiki aidata ja annaksin kogu oma raha ära, et kõigil oleks ilus elu. Ma olen nii tänulik enda elu üle iga päev, see on uskumatu,”kirjutab Brigitte.